Her Bütçeye Kulaklık Önerisi

Bloody hariç hepsi merdiven altı, kalitesiz ürünlerdir. İleride işitme kaybı yada Kulak ağrısı gibi sorunlar yaşamak istemiyorsanız, uzak durun.
Maalesef bu dolar kuruyla nereye varcağımızı bilemedik :d.
Gidip bir kulaklığa da 500tl vermem açıkçası veya 300.

Gamepower Magnus V2 Gaming Dikkatimi çeken.

Sizce nasıl bu çok mu kötü gerçekten.
Bloody G500 bende vardı 5-6 ay kadar sonra soyulmaya ve dikişleri atmaya başladı. :ölü:
Merhabalar şuanda tigoes kullanmaktayım buda öyle oldu :D 50 tlye almıştım tigoes g7000 olması lazım.

Gamepower Magnus V2 Gaming Dikkatimi çeken.

bu ürün nasıl acaba.

Bloody G500 bende vardı 5-6 ay kadar sonra soyulmaya ve dikişleri atmaya başladı. :ölü:

A4 Tech alt markası olduğu için söyledim. Yoksa o fiyat aralığında daha iyi ürünler vardır.

Maalesef bu dolar kuruyla nereye
varcağımızı bilemedik :d.
Gidip bir kulaklığa da 500tl vermem açıkçası veya 300.

Sizce nasıl bu çok mu kötü gerçekten.

Dolar yüzünden bu ürünlere yönelmenizi anlıyorum. Ama ürünler kesinlikle fiyatini hak etmiyor. Kısa sürede sorun çıkartmaya başlıyorlar. Ben 5-6 Frisby kulaklık kullandım. Ağır kulak ağrılarından sonra Arctis 3'e geçtim. Arada çok büyük fark var. Bütçenize göre listedeki ürünleri tercih etmeniz sağlığınız açısından daha iyi olacaktır.

A4 Tech alt markası olduğu için söyledim. Yoksa o fiyat aralığında daha iyi ürünler vardır.

Dolar yüzünden bu ürünlere yönelmenizi anlıyorum. Ama ürünler kesinlikle fiyatini hak etmiyor. Kısa sürede sorun çıkartmaya başlıyorlar. Ben 5-6 Frisby kulaklık kullandım. Ağır kulak ağrılarından sonra Arctis 3'e geçtim. Arada çok büyük fark var. Bütçenize göre listedeki ürünleri tercih etmeniz sağlığınız açısından daha iyi olacaktır.
sizin öneriniz nedir? artis 3 mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı