Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

@enonertetanem Merhaba, oyun oynamıyorum sadece müzik dizi film için alacağım. Takstar Pro 82 önermişsiniz hala öneriyor musunuz. 800 lira bandında kablosuz kulaklık önerir misiniz.
@enonertetanem Merhaba, oyun oynamıyorum sadece müzik dizi film için alacağım. Takstar Pro 82 önermişsiniz hala öneriyor musunuz. 800 lira bandında kablosuz kulaklık önerir misiniz.
Kablolu olacak otomatik yazının kurbanı olmuşum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
İyi günler 3 kulaklık beğendim hangisini önerirsiniz?
1) JBL Quantum 100
2) Razer Kraken X Lite
3) Corsair HS35
Kullanım amacım: Müzik, Film Ve Oyunda ses kasmak üzerine. Eğer kullanan arkadaşlar varsa onlarda tavsiye verirlerse çok sevinirim.

selam arkadaşlar,

kablosuz kulaklık önerebilir misiniz ?
Hyperx cloud ii / flight s wireless,
arctis 1/7 wireless gibi modelleri inceledim. 7.1'in gereksiz olduğu defalarca kez söyenmiş. Amacım ara sıra oynadığım oyunlardan daha çok keyif almak ve yön tayinini en iyi yapabilmek, ancak uzun yıllar da kullanayım istiyorum.

Forumlarda gaming kulaklığı çöplere para vermeyin, philips shp9500, samson, sennheiser gibi stüdyo kulaklıklarına vs yönelin gibi tavsiyeler görünce uçsuz bucaksız bir kuyuya düştüm. Bunların wireless muadillerini bulmakta da zorlanıyorum.

Max 2000 TL civarı tavsiyelere açığım, çok teşekkürler.

Selam arkadaşlar,

Kablosuz kulaklık önerebilir misiniz?
HyperX Cloud II / Flight s Wireless,
Arctis 1/7 Wireless gibi modelleri inceledim. 7.1'in gereksiz olduğu defalarca kez söyenmiş. Amacım ara sıra oynadığım oyunlardan daha çok keyif almak ve yön tayinini en iyi yapabilmek, ancak uzun yıllar da kullanayım istiyorum.

Forumlarda Gaming kulaklığı çöplere para vermeyin, Philips shp9500, samson, Sennheiser gibi stüdyo kulaklıklarına vs yönelin gibi tavsiyeler görünce uçsuz bucaksız bir kuyuya düştüm. Bunların Wireless muadillerini bulmakta da zorlanıyorum.

Max 2000 TL civarı tavsiyelere açığım, çok teşekkürler.

Konu açarsanız arkadaşlar daha iyi yardımcı olurlar.

Ağır fanboy olduğunuzu düşünüyorum ve sadece kullandıklarınızı, sempati duyduklarınızı daha çok pazarladığınızı düşünüyorum. Forumlarda sizlere sorulduğunda bile direkt olarak "alınmaz, bana göre alınmaz" dediğinizi gördüm. Bunun yerine daha somut detaylarla insanlara açıklarsanız ve sadece fiyatı değil de tercih sebeplerine göre yönlendirme vs. yaparsanız daha çok ürün eklenebileceğini düşünüyorum. Bu benim rehberim diyebilirsiniz ancak rehberler tarafsız olmalıdır.

Arkadaşlar herkese merhaba,

USB girişli oldukları dolayısıyla iki adet kulaklık arasında kararsız kaldım, sadece laptopta oyun oynarken kullanacağım. Bir e-sporcu ya da çok ince detaylara takılan, dikkat eden biri değilim dolayısıyla küçük performans farkları benim için çok önem arz etmiyor. FPS oyunlarında ses kasabilecek, ses kalitesi yeterli ve mikrofonu karşı tarafa sesi net bir şekilde aktarabilen ne kulaklıkta ne de mikrofonda cızırtı yapmayan bir model tercih etmek istiyorum, uzun kullanımda kullanıcı dostu ve bir kez satın alarak uzun seneler kullanabileceğim bir model olması tercihimdir.

İkisi arasında kaldığım kulaklıklar bunlar, şimdiden yardımlarınız ve öneriniz için teşekkürler. Önerdiğiniz kulaklığı sebebiyle birlikte önerirseniz çok sevinirim bende arkasında yatan nedeni anlayabilirim böylece.

İyi forumlar.

@enonertetanem Hocam konuyu hortlattıysam kusura bakmayın ama GSP 300 için ALC 892 için yeterli midir? Birde yeterli değilse HyperX Alpha s almayı düşünüyorum. Sizin tavsiyeniz var mı?
GSP 300 19 OHM değerinde ve fazlasıyla yeterli geleceğini düşünüyorum. 60 OHM değerindeki Cloud Silver'ı ALC892 ile kullanıyorum. Bunda bile yeterli geliyorsa siz hiç sıkıntı yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı