Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, bu konularda Technopat Sosyal sayesinde biraz bilgim var ve sizler için düşük-orta-yüksek bütçe için kulaklıklar derledim. Eğer beğenirseniz aşağıda belirtin. Konuyu hazırlamamda yardımcı olan @Rivadex'e teşekkür ediyorum.

Aynısının klavye & mouse versiyonu

Son düzenleyen: Moderatör:
HS35 çok fazla kırılma sorunları vardı. Neden onerdiniz merak ediyorum. Ayrıca geçenlerde HS50 Pro 300 TL'ye düşmüştü, eğer bir daha olursa rakipsiz bile denebilir.

Elinize sağlık, şu günlerde kulaklık araştıran birisi olarak böyle bir rehber iyi oldu. Lakin liste çok kısa, zamanla listeyi genişletirseniz çok güzel olur. Emeğinize sağlık

Elinize sağlık, şu günlerde kulaklık araştıran birisi olarak böyle bir rehber iyi oldu. Lakin liste çok kısa, zamanla listeyi genişletirseniz çok güzel olur. Emeğinize sağlık

Listeyi genişleteceğim fakat "düzenle" çıkmıyor en yakın zamanda 2-3 kulaklık daha ekleyeceğim.

Bnm merak ettiğim bir konu var, bununla ilgili konu açtım fakat henüz onaylanmadı. Belki sizler biliyorsunuzdur. Hyperx Cloud Alpha + ses kartı = Alpha S mi eder?

Yeni konular

Geri
Yukarı