Merhabalar. Öncelikle şunla başlayayım rehberin çoğunu yazdıktan sonra yanlışlıkla tarayıcıyı kapattım ve moralim çok bozuk. Konumuza dönelim. Her gün bu konuyu güncelleyip diğer ekipmanları yazacağım. Bugün mouseyle başlıyorum. Eğer rehberim beğenirseniz "Beğen" tuşuna basmayı, yararlı bulup çok beğenirseniz imzanıza eklemeyi, beğenmediğiniz kısımlar olursa da düzgün bir şekile eleştirirseniz mutlu olurum. Eklenmesini istediğiniz, gözümden kaçan ürünleri yazarsanız kafama yatanları ekleyeceğim. Hadi şimdi rehberimize geçelim. Not: Her bütçede bir veya birden fazla favori ürün seçeceğim bu ürünler kalite ve F/P oranıyla olacak.

Haliyle bütçe düşük olunca ürünlerin kalitesi de düşüyor bu rehberde en kalitelileri koymaya çalışacağım.

Redragon Nemeanlion
Trust 22988 GXT 133 Locx
Trust GXT 101 Bu bütçedeki favori ürünüm bu, çünkü kaliteli. :)
Redragon Nothosaur
Trust Ture GXT 160
Lenovo Legion M200
A4 Tech X7 Oscar Neon X89 Maze

Eğer elinizde böyle bir bütçe varsa hem şanlısınız hem de şanssızsınız. Çok fazla seçenek var bu hem bir + hem de -. Bende bir sürü seçtim gözünüze güzel geleni alabilirsiniz. Açıkçası bu bütçede çok fazla favorim var. Sona 4 tane fareyi bıraktım ama diğerlerine üzüldüm.

MSI Interceptor DS B1
Trust 22401 GXT 180 Kusan
Trust 23091 GXT 121 Zeebo
Redragon Griffin M607
Sharkoon Shark Force Pro
HP Pavilion 200
Bloody T70 Winner
Redragon Octopus
Logitech G G203 Lightsync Bu da en beğendiğim 2. mouse bu bütçedeki.
MSI Clutch GM11
Cougar Minos XT RGB
Lenovo GX30L02674 Ergonomic Kafa karıştırmasın bu mouse RGB değil.
Adata XPG Infarex M20 RGB
Bloody V7MA Core3
HP Omen 600 Steelseries Bu mouse bu bütçedeki en beğendiğim mouse.
Asus TUF M5 RGB
Asus ROG Strix Impact II Bu da üçüncüsü. Favori olarak seçtiklerimin hepsi çok iyi mouseler.
Logitech MX518 Bu da dördüncüsü. Eski bir mousenin yenilenmiş hali bu da diğer ikisi gibi.

Geldik yüksek bütçe diyebileceğimiz bütçeye zaman kaybetmeden başlayalım.

Thermaltake NEROS RGB
Corsair Harpoon Pro RGB
Trust 23574 GXT940 Xidon
Asus TUF M3 Aura Bu fareyi bu fiyata almanızı önermem. İtopya, İncehesap gibi sitelerde 170 TL civarlarına düşebiliyor.
Logitech G102 LightSync Beyaz Bu mouse aslında üsttekinin aynı modeli fakat beyazı. Beyaz almak isteyen bunu alabilir.
SteelSeries Rival 3 RGB
Lenovo Legion M500 Kimsenin bilmediği ama benim mükemmel ergonomide ve kalitede bulduğum mouse.
Kingston HyperX Pulsefire Core RGB
Cooler Master CM310 RGB
Corsair M55 RGB Pro
Kingston HyperX Pulsefire FPS Pro
Bloody A9081 Multi Core Kablolu Mouse + Mouse Pad Set Bunu koymamın sebebi set şeklinde olması.
Bu bütçede fiyatlar karıştı kusura bakmayın yani ucuzdan pahalıya oluyordu normalde ama karışık oldu.

Sanırım bu kadar mouse önerisi yeterli eğer daha fazla bütçeniz varsa Logitech G903 alın. Pazar günlük bu kadardı destek çıkan herkese teşekkür ederim. Yarın klavye önerileri gelecek.

Hocam bu mouse ile listenizdeki G203 arasında bir fark var mı, veya attığım fiyatına değer mi ne dersiniz?

Hocam bu mouse ile listenizdeki G203 arasında bir fark var mı, veya attığım fiyatına değer mi ne dersiniz?
Benim konudaki linkim Lightsync'ti. Değişmiş. G102 almayın.

Benim konudaki linkim Lightsync'ti. Değişmiş. G102 almayın.

Benim attığımda da Lightsync yazıyor ve 102 değil, 203. Yanlış mı baktınız acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı