Her bütçeye uygun sistem tavsiyeleri

Bütçe
3280-16990TL
İlk tavsiyede gözüme çarptı.
Acaba B450 anakartların 4. nesil AMD işlemci destekleyeceği kesin mi?
Destekleneceği kesin olarak belirtildi ancak Gigabyte henüz BIOS güncellemesini yayınlamadığı için geçici olarak o sistemi kaldırdım. Uyardığın için teşekkür ederim.
B450M S2H'da ARGB girişi yok.
Kasadan düğme ile mod geçişi yapılabiliyor diye biliyorum.
Hiçbir sistemde Intel işlemci kullanılmaması kötü olmuş, ben şahsım adına Intel işlemci almak isterdim.
10400F fiyat avantajıyla iyi görünüyor, ekleyeyim. Yorumun için teşekkür ederim.

Sistemler mükemmel olmuş, sadece giriş seviyesi sistemlerde hava akışı daha iyi bir kasanın eklenmesini isteyebilirim. Konularda önermek amacıyla sistemlerini kopyalamam sorun olur mu?
Öncelikle eleştirin için teşekkür ederim, @Lux ultisi kullanan kedi ve senin isteğin üzerine daha iyi hava akışına sahip alternatif bir model ekliyorum hemen. Alıntı yapabilirsin, hiç sorun olmaz.

Bir de Dark Cosmos ile ilgili bir şey farkettim. 310 TL demişsiniz, kasa 472 TL ve şöyle bir uyarı var.

1601555239912.png

Bu arada neden üzgün ve haha attınız mesajıma? @fryzen @GeistDerTechnik

@Lux ultisi kullanan kedi Üzgün emojisi atma sebebim şu: Uyumsuz deyince boyut ve vida yeri olarak uyumsuz olduğunu belirtmeye çalıştığını sandım. Kasa "Fırsat Köşesi" bölümünden girince stokta olduğu görülüyor, şu bağlantıdan da ulaşılabilir:

Yeni konular

Geri
Yukarı