Her el attığında 20 tel saç gelmesi

Ağzın bal yesin birader ya banane akrabalarımın kafasından saçından bu benim kafam onlar kel diye ben niye kel oluyorum ne saçma bir sistem bu ya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doktora gitsen ne olacak ki? Anlaşmalı olduğu veya olmadığı fark etmez, pahalı bir şampuanı yazıp yollayacak. Benim bazı konularda doktorlara, hastahanelere, itimatım yok hocam.

Tavsiyem şunlar.
İlk önce ben 17 yaşındayım saçım rahmetli barış akarsu gibi hep uzun. Neden söyledim bunu uzun sac bakmak zor düzgün bakan saçını korur.
Ama benim dede baba vs kellik emaresi bile yok, 80'lik dedem vardi saçı hala vardi, genetik sıkıntım yok yani.
2 Yıl önce aşırı stresten saçım döküldü elimi atinca avucumda 20'den fazla tel oluyordu. Hafif Çeksem kökü ile çıkıyordu kısaca. Ben kendimi stresten korudum 2 ay içerisinde saç dökülmesi cok fazla azaldi. Kisaca stresten olmamalı, kaçının.
Surekli sac yıkamak saglik yerine zarar getirir, düzenli yikayin yeter.
İnsanlar sac yağının kotu olduğunu dusunur aksine yaglanma normal bir şeydir.

Yaklaşık 2 yıl önce benimde öyle oluyordu. Okulda elimi kafama atınca defter saç doluyordu. O zamanlar Head&Shoulders kullanıyordum. Sonra yaklaşık 2 yıldır Hunca Care şampuan kullanıyorum. Dökülme epey azaldı. Havluda sert yapınca biraz dökülüyor ama normal vakitte eskisi kadar olmuyor. Bende 2-3 ayda etkisini göstermeye başlamıştı. Sizde durum nasıl olur bilemem.
Kullandığım şampuan:Hunca Care Defne Ve Sarımsaklı Şampuan 700 Ml | Trendyol

Sarımsaklı dediğine bakmayın sarımsak kokusu hiç yok. Kokusu gayet hoştur.
Hocam satın aldım hem de 3 adet 700 ml. :D Aslında zeytinyağlı almak isterdim ama siz bunu kullanıp fayda görmüşsünüz ondan dolayı direkt sizin attığınızı aldım inşallah çare olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı