Steam Her girişte Steam Guard istiyor

Yusuf islam68

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Güvenlik
Her seferinde Steam Guard istiyor, Steam'den çıkış yapıyorum tekrar guard kod istiyor. Giriş yaparken cihazı kaydet diyorum ama olmuyor çözümü bilen var mı?

3 farklı steam hesabım var ben de aynı sorunu yaşıyorum hesapları değiştirirken. Çözümü bulamayınca bıraktım artık. Bilen arkadaş varsa aydınlatsın beni de.

3 farklı Steam hesabım var ben de aynı sorunu yaşıyorum hesapları değiştirirken. Çözümü bulamayınca bıraktım artık. Bilen arkadaş varsa aydınlatsın beni de.

Galiba buldum yeni bir özellik gelmiş sol üst kösede Steam yazısına tıkla hesap degiştir seçenegi var oraya hesaplarını kaydet şifrelerede gerek yok direk açıyor ama güvenlimi bilmiyorum.

Her seferinde Steam Guard istiyor, Steam'den çıkış yapıyorum tekrar guard kod istiyor. Giriş yaparken cihazı kaydet diyorum ama olmuyor çözümü bilen var mı?
aaa.jpg

Kaldırmayı denediniz mi ?.

Dedigim gibi sol üst köşede hesap degiştir var ona gir hesabını kaydet.
Kaç kere denedim olmadı ümidi kesmiştim. Az önce facebook'ta bir gönderide karşıma çıktı. Tekrar denedim ve şimdi oldu. Sanırım Steam güncellemesi bana geç düştü :D Arada güncelleme geldi ama yeniden denemek aklıma gelmemişti.

Ek olarak sağ üstte kullanıcı adımıza tıklayarak da hesap değiştirebiliyoruz.

Geri
Yukarı