Her gün 1 tane Red Bull içmenin zararı olur mu?

Cristabol Brown

Hectopat
Yer
Antalya
15 yaşındayım lise 1'e yeni geçtim ve sınav haftasındayım. Her gün ayrı bir sınav oluyoruz ve salaklığımdan dolayı tüm sınavları son güne bıraktım. Ha aklıma giriyor mu? Giriyor. Eşit ağırlık mıyım sözelci miyim bilmiyorum ama sayısalcı birisi değilim ve bu hafta fizik, biyoloji, matematik, tarih ve edebiyat gördük. Yarın da kimya ile başlayıp, sırasıyla İngilizce, Almanca, coğrafya göreceğiz. Hepsinin de soruları ilk ünitedendi ve fizik, biyolojinin üniteleri sözele daha fazla basıyordu. Ama beynim tüm hafta boyunca hiç girmediği bilgilerle karşılaşınca öküz çarpmışa döndüm. Spora başlamıştım ve bırakmak zorunda kaldım. Vakit kalmadığından değil enerjim olmadığından. Bu yüzden son 4 günde 250ML'sinden 3 tane red Bull içtim. Tüm sınavlar yani maksimum haftaya zaten bitmiş olacak ve Red Bull içmeyi de o zaman bırakmış olacağım ama anlamadığım bir şekilde bağımlısıymış gibi hissediyorum veya bağımlı olmanın başlangıç dönemi falan diyebilirim ama ne keyfimden ne de havalı olmak için içmiyorum. Bu şekilde de devam etmek istemiyorum. Yaşıma göre en fazla ne zararları olabilir? Ve ne zaman içmeyi bırakmazsam bana ciddi anlamda zararı dokunur?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı