Her gün döner yemek zararlı mı?

Arkham Kn1ght

Hectopat
Katılım
30 Ocak 2018
Mesajlar
4.315
Makaleler
7
Çözümler
15
Tereyağ arası tereyağ yemedim. Protein de karbonhidrat da yağ da vardı. Ama aynı menüydü. Ezo gelin çorbası, pirinç pilavı ve izmir köfte. Kaldı ki o zamanda beni görüp kilo al demeyen tanıdığım yoktu. Vücut kütle indeksim 16 idi.
Herkesin sizinle aynı olduğunu sanıp genelleme yapmayın.

Herkesin benimle aynı olduğunu sanıp? 😀 3 senedir vücut geliştirme ile uğraşıyorum, tanımadığın insanları itham etmeden önce iki kere düşün. Zayıflık ile yağ oranının alakası yok, zayıf olanların yağ oranı azdır diye bir şey de yok. Spor yapmadığın sürece bölgesel yağ oranın olduğu gibi kalır.
 
Son düzenleme:

cilgin.cizer

Picopat
Katılım
12 Nisan 2021
Mesajlar
130
Ben de her gün yiyorum bütün gün evde yalnız oturduğum için ve ailem eve geç geldiği için. Ekmek ve içinde yeşillik olduğu için bence çok da zararlı değil.
 

Arkham Kn1ght

Hectopat
Katılım
30 Ocak 2018
Mesajlar
4.315
Makaleler
7
Çözümler
15
@Vavien.

Ayrıca vücüt kitle endeksinin 16 olması iyi bir şey olmadığı gibi bu vücundaki yağ oranının az olduğunu da göstermez, zayıf olduğunu gösterir sadece. Araştırarak mesaj yazmanı öneririm.
 

Vavien.

Terapat
Katılım
20 Aralık 2014
Mesajlar
12.711
Makaleler
6
Çözümler
264
Yer
İstanbul
Mesajınızdaki yağ kelimesinden kapasitenizi anlamalıydım. Kendimden özür diliyorum. Size vücudunuzda 2 gram yağ ile hayatta başarılar.

Vücudumdaki yağ miktarından haberdarım. İş diyorum, evde oturarak o haldeydim demiyorum. Neyse boş verin. Vaktime değmez.
 

Yeni konular

Yukarı