Her gün mastürbasyon yapmanın zararları nedir?

Hep cümleler oluşturabilir. Net değil bence kimse tam olarak zararlarını bilmiyor. Mesela hep bilgisayar içinde aynı şeyler deniliyor. Hayatında bilgisayar kullanmamış insanlar gözlük takıyor. Elbette belirli zararları olabilir ama onun bile gerekli şartları var. Şampuan içinde saç döker diyorlar. Nedense saçı dökülen insanlar şampuan kullanmayı bıraksa dahi dökülmeye devam ediyor bazıları genetik. Elbette izlediğiniz filmlerdeki gibi partnerlere kendinizi alıştırırsanız ilerde öyle biri olmayacağı için ilişkide istediğinizi alamayabilirsiniz. Ancak bunun mastürbasyon ile alakası yok. Erken boşalma kısmını gözlük olayı gibi görüyorum.

Maşallah Technopat'a aktifliğim düştü gene troller sayısız türemiş, forum Erşan Kuneri senaryolarına dönmüş. Her gün de mastürbasyon yapma şelale misin sen? Bal gibi de bırakılır. Ayrıca hafta da 2-3 kez yeter. Bir sorunu yok.
Hocam bir aralar günde 3 defa mastürbasyon yaptığım zamanları hatırlıyorum🤣

En önemli zararı normal ilişkiye geç alışırsın. Elinle sıktığın için ve vajina o sıkılığı sana veremeyeceği için ilk başlarda normal ilişkiye alışmakta zorlanırsın girerken zevk almazsın. Bunun dışındaki tüm zararlar önemsiz ufak tefek şeyler.

Arkadaşlar, her gün yapıyorum bu işlemi. Gerçekten sıkıldım ve 14 yaşındayım. Uyuşturucu gibi bir bağımlılık oldu. Bu malum işlemci nasıl bırakabilirim? Boy uzama, kilo, ders çalışma ve zihinsel aktivitelere bir engeli var mı?
15 yaşındayım ve hiç yapmadım. Her gün yapmak sıkıcı olmuyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı