Her gün mastürbasyon yapmanın zararları nedir?

Ben de her gün yapıyorum. Bir zararını görmedim, araştırdığım kadarıyla da bulamadım. (Erken boşalma sorunu yapabilir ama sağlığa zararı yok.)

Her gün çekmenin bir zararı yok. Element uydurmayın. Erken boşalmaya neden olmaz aksine daha geç boşalmaya neden olur? Mastın iki zararı vardır o da aile ve iş hayatını olumsuz etkileyecek düzeye ulaşması. Diğeri ise dopamin meselesi. Bunu alkole ilk başlayan birinin ilk bardakta sarhoş olup ilerleyen süreçte 2 3 bardakta sarhoş olması gibi düşünün. Bunun mast ile alakası ise zevk alamaz olursunuz. Ama böyle bir şey olsa bile ara vererek bu sorunu çözebilirsiniz. Kişiden kişiye değişmekle birlikte günlik 4 posta da bile sıkıntı yok. Yani kulaktan dolma bilgilerle iş yapmayın.

Birakma, cinsel hayatin yok zaten. Bi' noktada cekmek zorundasin, sadece sayisini indir. VPN falan hepsini sil. Girdigin siteleri bir program araciligi ile yasakla. Host dosyasina eklemeyi falan dene.

Cinsel ilişkiye girdiğinde problemi olur, erken boşalma gibi. Kız arkadaşını mağdur etmek istemiyorsan azalt bence.
Doğru, onu biliyordum da sağlık açısından cevapladım ben.
Kız arkadaş düşünmüyorum, sol elimle gayet güzel anlaşıyoruz. 💪

Geri
Yukarı