Her gün masturbasyon yapmak zararlı mı?

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese selam öncelikle! İnternette çok rastladığım (neredeyse) her gün mastürbasyon yapmak zararlı mıdır? Ne gibi zararları olabilir? Eminim ki böyle erkekler vardır aramızda :D Cevaplarınızı bekliyorum. İyi Sosyal'ler!

Dipnot: 21 yaşındayım internette sıkla rastladığım için sormak istedim.

Herkese selam öncelikle! İnternette çok rastladığım (neredeyse) her gün mastürbasyon yapmak zararlı mıdır? Ne gibi zararları olabilir? Eminim ki böyle erkekler vardır aramızda :D Cevaplarınızı bekliyorum. İyi Sosyal'ler!

Azı karar çoğu zarar.

Bu söz tamamen konuyu açıklıyor.

Dalgınlık ve yorgunluk yaratır. Sürekli yapıyorsanız ve ekranın başına geçer geçmez çok kısa sürede işinizi hallediyorsanız ileride erken boşalma sorunları yaşayabilirsiniz. Haftada 2'ye düşürmenin daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum, en azından zihnen.

Herkese selam öncelikle! İnternette çok rastladığım (neredeyse) her gün mastürbasyon yapmak zararlı mıdır? Ne gibi zararları olabilir? Eminim ki böyle erkekler vardır aramızda :D cevaplarınızı bekliyorum. İyi Sosyal'ler!

Böyle şeyler kabul ediliyor muydu be, yeni öğrendim.

Düzenli bir seks hayatınız var mı?

Yok hayır konumda da yazıldığı üzere internette gördüğüm için açtım.
Tamamdır, düzenli seks hayatınız olduğunuzda sizi kesinlikle etkiler. Fazla mastürbasyon; erken boşalmaya, iktidarsızlığa sebep olabilir.

Erken boşalma bir nebze kızlar tarafından anlayışla karşılanabilir ama iktidarsızlık bambaşka bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı