Her i7 yazan sistemi güçlü zannetmek

İlk nesil i7 ler olmasada 2.nesil veya 3. nesil i7 ler hala güçlü işlemciler. Tabii ki oyun oynamak için işlemci yeterli değil. Bu tarz satıcılar bilmeyen insanların gözünü boyamak için ağız dolduran ürünleri tercih ediyorlar.
Örnek vermek gerekirse 4 GB ekran kartı abi bu her oyunu oynatır. İşte i7 işlemci çok güçlü. Veya 8,16 GB RAM var daha ne olsun.

Bütçesi dar olan ebeveynler genelde çocuğunu sevindirmek için bu şarlatanların tuzaklarına düşüyorlar.

Son düzenleme:
Vazgeçilmez ikili: "İ7 ve 4 GB ekran kartı". O ekran kartı neden en fazla 4 GB VRAM e sahiptir biliyor musun? Çünkü R7 240 en fazla o kadar destekler. He R7 240 eğer 8 GB desteklese emin olun utanmadan 8 GB yazarlar oraya. Bu arada işlemcinin ne olacağı hiç belli değildir. RAM ise 1066 MHz dir büyük ihtimalle.

I7 işlemcileri hala güçlüdür, birinci nesillerde buna dahil. Birinci nesil diğer nesillere göre ama daha geride. I7 modelleri gerçekten çok iyi bir seri. O ilandaki kasadaki işlemciye güzel bir kart takarsan oyunlarda hala iyi performans gösterir. Sorun işlemci değil, ekran kartı oyun sistemi için önemli bir faktör. Güncel sistem toplamakta var işin ucunda.

@BERWAR'a kesinlikle katılıyorum. Neye göre güçlü ve güçsüz ? Güç veya performans kıstasımız her zaman oyun mudur ? Kime göredir ?
İ7'lerin ömrü çok uzundur. Oyun için bile çok uzundur. Bende duran bir kaç adet eski nesil İ7 var, memnunum.
Evet, ben her gördüğüm İ7'yi güçlü sanıyorum ve sanmaya tecrübelerimle birlikte devam edeceğim.:ROFL:(y)
Saçma sistemler kesinlikle toplanıyor, onun amacı ise piyasadaki belli bir kesimi aldatmak. Bilinçli ve parayı iyi kullanarak kendi sisteminizi toplayın, kafanız rahat olsun..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı