Çözüldü Her klasörün içinde ekran koruyucu dosyası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Muhammet Furkan

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,
Aşağıdaki resimlerde belirttiğim gibi ne açarsam açayım yeni pencere olarak açıyor.
Dosyaların hepsi gizli dosya oldu.
Thumbs 1. resimdeki her yerde var her dosyada bulunuyor siliyorum tekrar geliyor.
Klasörler 2. resimdeki gibi ekran koruyucu yazıyor.

Adsız22.jpg

Adsız1234.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8 metro arayüzüne "klasör seçenekleri" yazın. Açılan dosyada görünüm bölümüne tıklayın "gizli dosya klasör ve sürücüleri göster " seçeneğini seçip uygulayın olması lazım.

Windows 8 metro arayüzüne "klasör seçenekleri" yazın. Açılan dosyada görünüm bölümüne tıklayın "gizli dosya klasör ve sürücüleri göster " seçeneğini seçip uygulayın olması lazım.
Onu demiyorum dosyaları gizliden çıkarıyorum sonra tekrar gizli oluyor virüs müdür nedir anlamadım. Her açtığım klasör yeni sekme olarak açılıyor. Tumbs dosyası her yerde var siliyorum tekrar geliyor. Çözüm biliyor musunuz?

Malwarebytes antimalware virüs programıyla taratın yaklaşık 20-25 dakikalık bir taramadan sonra çıkan virüs dosyalarını silin. Sürekli kullandığım bir programdır virüsleri buluyor ve temizliyor.

Eset nod32 Antivirüs programıyla tarattım. Hiç bir sonuç çıkmadı.

Önerdiğim program daha etkilidir bir deneyin derim. Denetim masasında program kaldırma bölümündeki kurulu programların görüntüsünü atabilir misiniz ?

Dediğim programı kullanmanızı öneriyorum, büyük ihtimal trojan virüs :lanet:

Tabi ki kaldır belki çakışırlar kardeşim. Ancak benim önerim antivirüs piyasasının ağababası olan Kaspersky internet security kurmandır. Çünkü Eset bazı virüsleri kaçırıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı