Her korsan oyun virüslü değildir!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mburaktekin

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Not, ben burada korsan oyun indirin demiyorum, kişinin kendi kararı ve isterse, banane. Ben burda "korsan oyun virüslüdür" algısına karşı bir konu açıyorum.

Konuya gelecek olursak, ben hayatımda bir sürü korsan oyun indirdim, ilk oynadığım oyun da korsandı. Şimdiki oynadığım -Mafia DE- oyun da korsan. Geçmiş zamanlarda oynadığım Oxygen Not Included, Cities Skylines, PC Building Simulator ve daha niceleri de korsandı. Ben bilgisayarımda Kaspersky açıkken kurdum bu korsan oyunları. İsterseniz dosyayı taratıp size fotoğrafını da atarım. "Güvenilir" yerden indirirseniz bir sıkıntı olmuyor. Tekrar ediyorum, benim buradaki karşıt olduğum düşünce "korsan virüslüdür", herhangi bir şeye özendirmek istemem. Öyle yaptığım bir nokta varsa belirtin düzelteyim. Sağlıcakla kalın.

Şu anda yüklü oyunlar bunlar. Witcher 3, Fallout NV ve Life is Strange hariç illegal. PC ise tertemiz. Acaba toplasam kaç TL ediyordu kalanları satan alsaydım. Bir ara hesaplayacağım.
Red Dead Redemption 2.
Metro Exodus.
Death Stranding.
Control.
Detroit Become Human.
Witcher 3.
Mafia: Definitive Edition.
Shadow of the Tomb Raider.
Rise of the Tomb Raider.
Borderlands 3.
Borderlands 2 - Remastered.
Borderlands the pre sequel.
Resident Evil 2.
Horizon Zero Dawn.
Life is Strange.
This War of Mine.
Ruıner.
Fallout 4.
Fallout New Vegas.
Metro Redux.
World War Z.
Açık sözlülüğünü sevdim çocuk adam. Ban ister misin?

Açık sözlülüğünü sevdim çocuk adam. Ban ister misin?

Şimdilik iyi böyle. Kalan arkadaşları Epic Games bedava oyun izdihamına alalım.

erdoğan-çay-dağıttı-kartal24.jpg

Burada karışık kelimeler kullanarak da cevabı 2 taraflı bir sonuca bağlayabilirdim fakat üşeniyorum. Ancak söylemeye üşendiğim 4 paragraflık yazının özeti şu olurdu; Korsan oyunu sen kırmıyorsan güvenli olduğunu düşünme çünkü muhtemelen ürün sensin, eğer devlet sırrı gibi bilgilerin ya da bunu ben dışında kimse bilmemeli dediğin bir şey var onu apfs veya ext4 biçimli bir diskte sakla.

Nereden indiriyorsunuz söyleyin biz de nasiplenelim. 😁🤩
:D İsterseniz atayım ama buradan olmaz.
Değildir ama uzak durulması lazım. Kul hakkı!
Kişiye kalmış bir şey.
Hocam Kaspersky taramalarını temiz gösterebiliyorlarsa gelsinler hacklesinler beni.
Gerçekten temiz.
Şu mesajı konu dışında açılmış bir konuya yazsam mesajımı silerler.
Hahaha hergün itina ile bu tarz konular açmaktan yorulmuyor insanlar. İsteyen istediğini indirir yahu neyin bekçiliğini yapıyorsunuz?
Kardeşim ben bu konumda korsan indirin demedim. Özellikle dün "RDR2 virüslü korsan" diye bir konu açıldı hem ona hem de korsan virüslüdür diyen başka kişilere karşılık yazdım.
Korsan kullanarak kalitenizi belli ediyorsunuz. Sizin seviyenize inip cevap vermek istemiyorum.
Siz cevap vermeseniz de olur çok bir şey kaybetmem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı