Her mesaja kahkaha bırakan garip insanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her mesaja kahkaha bırakan garip insanlar türedi.

Eğer bir mesajı beğenmediyseniz ya da yanlış olduğunu düşünüyorsanız, mesajı alıntılayıp düşüncenizi ya da doğrusunu belirtin!
Forumda böyle bir özellik varsa neden kullanmayalım? Suçu bizde değil de yöneticilerde araman lazım.

Belki ifadeyi atan kişi o mesajın komik olduğunu düşünüyor. Bu arada kurallarda böyle bir şey göremiyorum.
Hayır işte, komik mesaj var, olmayan mesaj var. Bu mesajım komik mi? Buna bile kahklaha atanların çıkacağına adım gibi eminim.
Belki ifadeyi atan kişi o mesajın komik olduğunu düşünüyor. Bu arada kurallarda böyle bir şey göremiyorum.
Alın en basitinden, PS4 ve PC ile ilgili bir konudaki mesajıma neden kahkaha atılıyor? Komik mi?
1595745754262.png

Fikirlerinize karşıt olan birisini kudurtmak için birebir yöntemdir, arada sırada bende kullanıyorum.

Forumda böyle bir özellik varsa neden kullanmayalım? Suçu bizde değil de yöneticilerde araman lazım.

Kimse burada bu özelliğin kullanılmamasını savunmuyor. Ancak bazı durumlarda gereksiz kullanımı olabiliyor.
İfade atanlara nedir bu nefret? Böyle bir özellik konulmuş ise herkes kendi seçimlerinde ve yapmak istediğinde özgürdür...
Bir nefret yok. Bir durumdan bahsediyorum konuda. Herkes özgür tabii ki de.

Kimse burada bu özelliğin kullanılmamasını savunmuyor. Ancak bazı durumlarda gereksiz kullanımı olabiliyor.

Bir nefret yok. Bir durumdan bahsediyorum konuda. Herkes özgür tabii ki de.
Bir örnek daha, herhangi bir komiklik bulunmayan konuda, neden 2 kişi kahkaha bırakmış? Cidden sinirleniyorum şöyle tiplere.
1595750791808.png
1595750765239.png

Abarttığınızı düşünüyorum. Bunu bir sırıtma olarak da algılayabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı