Her önüne gelen video çekip atıyor

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
Recep bey 10 yıl önce kanalımda Photoshop ders videoma "Her önüne gelen video çekip atıyor" yorumu yapmıştınız hatırlıyor musunuz?

Hatırlamıyorum ama yapmış olabilirim. İçinde seslendirme olmayan, bir metin editörü açılıp yazı yazılan videolardan iliklerime kadar nefret ediyorum. Eğer videonuz böyle idiyse o yorumu yapmış olabilirim. Ya da videonuzda anlatılmak istenen konuyu uzatmış, girişe 30sn intro koymuşsanız da sinirlenmişimdir.

Bugün artık daha sakinim 10 sene öncesine göre ama halen daha anlatılmak isteneni kısa sürede vermeyen videolara tahammül edemiyorum.

Sevgiler.

Demin mesajdı bu konu.

Ben mesaj olarak yazmıştım ama konu açmışlar bende anlamadım. :D

Hatırlamıyorum ama yapmış olabilirim. İçinde seslendirme olmayan, bir metin editörü açılıp yazı yazılan videolardan iliklerime kadar nefret ediyorum. Eğer videonuz böyle idiyse o yorumu yapmış olabilirim. Ya da videonuzda anlatılmak istenen konuyu uzatmış, girişe 30sn intro koymuşsanız da sinirlenmişimdir.

Bugün artık daha sakinim 10 sene öncesine göre ama halen daha anlatılmak isteneni kısa sürede vermeyen videolara tahammül edemiyorum.

Sevgiler.

Yok hocam mikrofonluydu tabi o zamanlar daha 10 yaşında filandım. Çok sinirlenmiştim ünlü bir youtuber'dan öyle gelince sonra bidaha video atmadım photoshop ile alakalı 4-5 yıl sonra ilk videomu attım.

Hatta bir ara ekşi sözlükte photoshop dersi veremeyen adamın dramı diye trendlere girmiştim. :D

2017 de çektiğim video beğenilmiş izlenmiş kendimi geliştirmişim herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı