Her oyunda kullanılabilecek gamepad tavsiyesi

Mogwaii

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi sosyaller yaklaşık 600TL bütçem var. Şu sıralar gamepad ile oyun oynama isteğim zirve yaptı. Daha önce hiç gamepad kullanmadım. PC'de sorun çıkartmayan Wireless gamepad tavsiyelerinizi bekliyorum F/P ve uzun süre kullanmak istiyorum.

Az önce F710 siparişi verdim. Xbox gerek ergonomik yapısı, gerek rahatlığı ile her türlü avantaj ama F710'a verdiğim paranın 3 katı fiyata satılıyor.

Eğer 2. ele güvenebiliyorsanız ve nakit paranız var ise elden test ederek alma şartı ile 2. el Xbox kolu bakabilirsiniz. 700-800 bandında satılıyor şu an. Şahsen nakit olsaydı bu şekilde yapardım ben de.

Az önce F710 siparişi verdim. Xbox gerek ergonomik yapısı, gerek rahatlığı ile her türlü avantaj ama F710'a verdiğim paranın 3 katı fiyata satılıyor.

Eğer 2. ele güvenebiliyorsanız ve nakit paranız var ise elden test ederek alma şartı ile 2. el Xbox kolu bakabilirsiniz. 700-800 bandında satılıyor şu an. Şahsen nakit olsaydı bu şekilde yapardım ben de.

Aslında internetten taksitle almak benim için en mantıklısı olacaktı fakat şu an bir araştırma içerisindeyim.

Ben çok sıfırlanmış kol sattım. İnanın bir tane şikayet gelmedi.

@Onuradr Sizin sattığınız iyi olabilir ama bu, başkasının sattığının da iyi olacağı anlamına gelmiyor maalesef. Bir de dediğim gibi nakit olsa ben de 2. el Xbox'a bakardım. Olmadığı için F710'u seçtim.

Hatta F310'u seçecektim ama F310 278 liradan 310 liraya yükseldi, F710 ise 540 liradan 478 liraya düştü. F710 seçtim ben de.

Herkesin söylediği bu gerçekten 😃
Kalite şaşırtmaz 😃
@Onuradr Sizin sattığınız iyi olabilir ama bu, başkasının sattığının da iyi olacağı anlamına gelmiyor maalesef. Bir de dediğim gibi nakit olsa ben de 2. el Xbox'a bakardım. Olmadığı için F710'u seçtim.

Hatta F310'u seçecektim ama F310 278 liradan 310 liraya yükseldi, F710 ise 540 liradan 478 liraya düştü. F710 seçtim ben de.
İşine özenmek bu işin bir parçası. Ben özenerek yapıyordum. Yoksa dediğinizde haklısınız.

Geri
Yukarı