Her şey bir kızla tanışmamla başladı

Enterasan bir şey yoktur. Babanız hastalanmak için başka günü mü bekleseymiş yani? Hayatta bazı kazaların insan başına gelmesi sürpriz değildir. Eğer herşey öngörülemez olsaydı iş güvenliği uzmanları olmazdı. Emin olun bir çok kaza tekrar ederek milyonlarca insanın başına geliyor. Hemde günlük.

Her şey bir kızla tanışmamla başladı. O kız yüzünden başıma gelmeyen hemen hemen hiçbir şey kalmadı diyebilirim. Sabırla okumanızı temenni ediyorum.

Neyse konumuza geçelim;

Evet başında da dedim her şey bir kızla tanışmam ile başladı. Kızla tanıştıktan sonra bir sürü uğursuzluklar peşimi bırakmadı gitti. Tanıştıktan sonra başıma gelenleri tek tek yazmak istiyorum. Kızla tanıştıktan sonra biraz konuştuk iş yerinden izin alıp şehirleri arası yolculuğa gitmek için evde bekliyorum. O sırada acıktım. Dedim ki dışardan bir şeyler söyleyip, karnımı doyuruyor sonra yola otobüse saatini beklerim dedim. Neyse siparişim geldi, ödemeyi kredi kartı ile yapacaktım adamın pos cihazının şarjı bitmiş. Mecburen peşin ödemek zorunda kaldım. Yemek yeme faslı bittikten sonra otogara otobüs saatinden önce gitmeme rağmen, otobüs 15 dakika geç geldi. Neyse otobüse bindik sağsağlim. Yolculukta ihtiyaç molası verdiğimiz bir otogarda otobüs beni unuttu. Neyse ki otobüse bir şekilde yetişip otobüsle gittim. Muavin kusura bakmayın uyksuzluktan sizi unuttum dedi. Neyse izinimi geçireceğim şehire geldim. Burada ne olacaklarını bilmiyordum. Babam da oradaydı bu seferde babam rahatsızlandı doktora götürmek zorunda kaldık. Sonra babam da benimle geri dönecekti rahatsızlığı yüzünden adam da dönemedi otobüs biletlerini iade edip tek bilete döndürmek zorunda kaldım. Sonra olacakları tahmin edemezsiniz. Bilgisayarımın anakartında sorun vardı onu değiştirmek için izine gittiğim şehirde yeni anakart aldım. Onu da aldığım yerin bizim şehirde olan mazasında taktırmak için götürdüm. Tam mazanın girişinde eski bilgisayar kasamı düşürdüm kasayı kırdık. Kasayı kırınca yenisini almak zorunda kaldım. Daha durun bitmedi. Aldığım kasada fazladan HDD takmak için ve CD yazıcısı takmak için yer olmadığın esktradan parça almak zorunda kaldım. Masraf üstüne masraf eklendi mi? Sonraki şeyler de işle aklakalı bir takım sıkıtılar yaşadım bu seferde. Ben halen kızla konuşmaya devam ediyorum tabi ki. Neyse aradan zaman geçti yine bilgisayar için lazım olan bir şey aldım bu sefer de o arızalı çıktı yenisini almak yerine başka bir ürün almak zorunda kaldım oradan da para girdi. Arada bir kaç uğursuzluklar devam ediyor tabii ki. Son zamanlarda yine bu uğursuzluklar devam etmeye hız kesmeden devam etti. İnternetten ürün aldım o da eksik geldi baya uğraştım bunu da eklemek lazım. Neyse bu sefer olanlar hiç iç açıcı değildi. Kardeşim gelmişti onun arabasına bindik gelince. Bu seferde onun arabasının tekerine çivi girdi. Lastik zarar gördü. Annemle pazara gittik gittiğimiz pazar uzak olduğu için her zaman çağırdığım taksiyi arayıp bir taksi istedim taksi gelmiş bizim yerimize başka bir yolcuğu almış gitmiş. Annem kızarak şunu dedi. Sende bir uğursuzluk var. Elini nereye atsan bir şey oluyor dedi. Sonra eve geldik bir şekilde. Bir de ne göreyim cebimde kardeşimin arabasının yedek anahtarını bende unutmuş.

Bir ara tartışmıştık kıza dedim senle tanıştığım günden başıma gelmeyen uğursuzluklar kalmadı diye. Bütün bu uğursuzluklar sonunda kızı terk ettim. Yoksa başıma gelmeyen şey kalmayacaktı.
Yenge lanetli hocam.

Her şey bir kızla tanışmamla başladı. O kız yüzünden başıma gelmeyen hemen hemen hiçbir şey kalmadı diyebilirim. Sabırla okumanızı temenni ediyorum.

Neyse konumuza geçelim;

Evet başında da dedim her şey bir kızla tanışmam ile başladı. Kızla tanıştıktan sonra bir sürü uğursuzluklar peşimi bırakmadı gitti. Tanıştıktan sonra başıma gelenleri tek tek yazmak istiyorum. Kızla tanıştıktan sonra biraz konuştuk iş yerinden izin alıp şehirleri arası yolculuğa gitmek için evde bekliyorum. O sırada acıktım. Dedim ki dışarıdan bir şeyler söyleyip, karnımı doyuruyor sonra yola otobüse saatini beklerim dedim. Neyse siparişim geldi, ödemeyi kredi kartı ile yapacaktım adamın pos cihazının şarjı bitmiş. Mecburen peşin ödemek zorunda kaldım. Yemek yeme Fas'lı bittikten sonra otogara otobüs saatinden önce gitmeme rağmen, otobüs 15 dakika geç geldi. Neyse otobüse bindik sağsağlim. Yolculukta ihtiyaç molası verdiğimiz bir otogarda otobüs beni unuttu. Neyse ki otobüse bir şekilde yetişip otobüsle gittim. Muavin kusura bakmayın uyksuzluktan sizi unuttum dedi. Neyse izinimi geçireceğim şehre geldim. Burada ne olacaklarını bilmiyordum. Babam da oradaydı bu sefer de babam rahatsızlandı doktora götürmek zorunda kaldık. Sonra babam da benimle geri dönecekti rahatsızlığı yüzünden adam da dönemedi otobüs biletlerini iade edip tek bilete döndürmek zorunda kaldım. Sonra olacakları tahmin edemezsiniz. Bilgisayarımın anakartında sorun vardı onu değiştirmek için izine gittiğim şehirde yeni anakart aldım. Onu da aldığım yerin bizim şehirde olan mazasında taktırmak için götürdüm. Tam mazanın girişinde eski bilgisayar kasamı düşürdüm kasayı kırdık. Kasayı kırınca yenisini almak zorunda kaldım. Daha durun bitmedi. Aldığım kasada fazladan HDD takmak için ve CD yazıcısı takmak için yer olmadığın esktradan parça almak zorunda kaldım. Masraf üstüne masraf eklendi mi? Sonraki şeyler de işle aklakalı bir takım sıkıtılar yaşadım bu sefer de. Ben halen kızla konuşmaya devam ediyorum tabii ki. Neyse aradan zaman geçti yine bilgisayar için lazım olan bir şey aldım bu sefer de o arızalı çıktı yenisini almak yerine başka bir ürün almak zorunda kaldım oradan da para girdi. Arada birkaç uğursuzluklar devam ediyor tabii ki. Son zamanlarda yine bu uğursuzluklar devam etmeye hız kesmeden devam etti. İnternetten ürün aldım o da eksik geldi bayağı uğraştım bunu da eklemek lazım. Neyse bu sefer olanlar hiç iç açıcı değildi. Kardeşim gelmişti onun arabasına bindik gelince. Bu sefer de onun arabasının tekerine çivi girdi. Lastik zarar gördü. Annemle pazara gittik gittiğimiz pazar uzak olduğu için her zaman çağırdığım taksiyi arayıp bir taksi istedim taksi gelmiş bizim yerimize başka bir yolcuğu almış gitmiş. Annem kızarak şunu dedi. Sende bir uğursuzluk var. Elini nereye atsan bir şey oluyor dedi. Sonra eve geldik bir şekilde. Bir de ne göreyim cebimde kardeşimin arabasının yedek anahtarını bende unutmuş.

Bir ara tartışmıştık kıza dedim senle tanıştığım günden başıma gelmeyen uğursuzluklar kalmadı diye. Bütün bu uğursuzluklar sonunda kızı terk ettim. Yoksa başıma gelmeyen şey kalmayacaktı.

Büyüler gerçektir.(Çizgifilmlerde gördüklerimiz gibi değiller haa bilmedikleriniz)
Bazı insanlar 3 harflilerle anlaşıp masum insanlara korkunç büyüler yapabilirler.
Bez bebek büyüsü, sakarlaştırma büyüsü, uğursuzluk büyüsü gibi.
Birisi ya kıza ya da onun babalarına dedelerine büyü yapmış olabilir.

Tabii bunlar sadece ihtimaller belki de bambaşka bir şeyler olabilir.
Belki kız nasipte olmadığı için bırak diye bunlar oldu,
Belki kız uğursuzluklara sebep olacak bir hata yaptı,
Belki de her şey tesadüftü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı