Her şey dahil oyuncu ekipmanları tavsiyesi

cod01

Decapat
Herkese merhaba, her oyuncu ekipmanı için ayrı ayrı konu açmaktansa bir konuda tüm oyuncu ekipmanları hakkında düşüncelerinizi almak istedim.
Bütçe sorunu yok ve her bir oyuncu ekipmanından birer tane alma hakkınız var. Böyle bir durumda hangi oyuncu klavyesini, oyuncu faresini, oyuncu kulaklığını, oyuncu mikrofonunu, oyuncu mouse padini ve oyuncu monitörünü alırdınız?

Belki inanmayacaksın ama bayram harçlıklarımla. Zamanında annem altına çevirdi harçlıklarımı.

Haziranda olabilir. Şu an biriktiriyorum.
Şaka bir yana Allah daha çok versin. İnşallah toplarsın sistemini. :)
İşte falan mı çalışıyorsun yoksa ailenin durumumu çok iyi.

Şaka bir yana Allah daha çok versin. İnşallah toplarsın sistemini. :)
İşte falan mı çalışıyorsun yoksa ailenin durumumu çok iyi.
Ekipman alacağım. Bu arada sakın beni kıskanmayın çünkü benim yaşantım belki sizden daha kötüdür. Lise birde Bilfen'e giderken lise ikide açık liseye geçtim eğitim sistemi ve öğretmenlerden dolayı. Şu an amcamın şirketine gidip geliyorum. Şimdi diyeceksiniz ki oh ne güzel okul yok para var oyun var. Ama cesaret yok, özgüven yok, gelecek kaygısı var. Herkese sağlık, mutluluk, huzur dilerim. Allah dünyaya ne amaçla geldiğinizi bir an önce hatırlatsın. İbadet anlamında değil, Stephen Hawking uzay hakkında insanlara yol gösterici olmak için, Elon Musk üretici olmak için gelmiştir.

Stephen Hawking hakkında çok bilgim yok. Yanlışım varsa düzeltin.
Bu kadar ekipman alıp bir direksiyon seti almamak ayıp olur.
Bir de direksiyon seti al bir tane.
Var, yazdım sonradan. G29 ve shifterı.
Her bayram 5.000-10.000 TL falan kazanç var sanırım 17 yaşında, açıkçası ben inanmak istemiyorum. 30.000 TL'ye sistem, 30-35 bin liralık ekipman... Umarım gerçektir ne diyeyim, gerçekten alacaksan da hayırlı olsun.
5-6 yaşımdan beri bayramlarda para verirler. 17-6=11. 11 yılda 22 bayram var harçlık verdikleri. Arada da veriyorlar para. Verilen paralarla annem altın aldı yazdım görmedin herhalde? 2008 yılından beri verilen paralarla altın alınıyorsa hesapla istersen ne kadar param var.

Son düzenleme:
Ekipman alacağım. Bu arada sakın beni kıskanmayın çünkü benim yaşantım belki sizden daha kötüdür. Lise birde Bilfen'e giderken lise ikide açık liseye geçtim eğitim sistemi ve öğretmenlerden dolayı. Şu an amcamın şirketine gidip geliyorum. Şimdi diyeceksiniz ki oh ne güzel okul yok para var oyun var. Ama cesaret yok, özgüven yok, gelecek kaygısı var. Herkese sağlık, mutluluk, huzur dilerim. Allah dünyaya ne amaçla geldiğinizi bir an önce hatırlatsın. İbadet anlamında değil, Stephen Hawking uzay hakkında insanlara yol gösterici olmak için, Elon Musk üretici olmak için gelmiştir.

Stephen Hawking hakkında çok bilgim yok. Yanlışım varsa düzeltin.

Var, yazdım sonradan. G29 ve shifterı.

5-6 yaşımdan beri bayramlarda para verirler. 17-6=11. 11 yılda 22 bayram var harçlık verdikleri. Arada da veriyorlar para. Verilen paralarla annem altın aldı yazdım görmedin herhalde? 2008 yılından beri verilen paralarla altın alınıyorsa hesapla istersen ne kadar param var.
Yok kardeşim kimse kimsenin ne sıkıntı çektiğini bilemez zaten sadece imrenilecek bir durum kıskançlık hasetlik yapacak kimse yoktur burada. Allah gönderdi ama bazen kendimiz kaderimizİ kendimiz çizeriz veya çizmeliyiz başka şeyleri bekleyerek ya da başka insanların eline bakarak değil.

YENİ GELENLER ÖNERİLERİNİZİ ALABİLİR MİYİM?

Lütfen böyle sorular sormayın. Sabah sordular, cevapladım soruları.
Yazar mısın sistemini? Bana biraz şov amaçlı bir konu gibi geliyor da.

Sistemim:
8700K
Maximus X Code
Vengeance RGB
16GB (2x8GB) Vengeance RGB DDR4 3200MHz CL16
960 Evo 250 GB
Barracuda Pro 6 TB
Firecuda 2 TB
H150i Pro
RM750x
ASUS GeForce GTX1080 Ti OC
Lighting Node Pro
2xHD140 RGB
3xHD120 RGB
Sp120 RGB
CRYSTAL 570X RGB

17 yaşındasın ve 40.000 TL'yi sadece ekipmana bayılacak kadar paran var, tuhaf. Ben hiçbir babanın da oğluma 100.000 TL vereyim de sistem dizsin diyeceğini sanmıyorum. :)

Peki para benimse?

Herkese merhaba, her oyuncu ekipmanı için ayrı ayrı konu açmaktansa bir konuda tüm oyuncu ekipmanları hakkında düşüncelerinizi almak istedim.
Bütçe sorunu yok ve her bir oyuncu ekipmanından birer tane alma hakkınız var. Böyle bir durumda hangi oyuncu klavyesini, oyuncu faresini, oyuncu kulaklığını, oyuncu mikrofonunu, oyuncu mouse padini ve oyuncu monitörünü alırdınız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı