Her șeyden çok çabuk sıkılıyorum

Peki ya nasıl karar verdin bu bölüme.
Edebiyatı seviyorum açıkçası hem iș imkanı falan da iyi
Bu dertten bende müzdariptim. Hala müzdarip olduğum dönemler oluyor. Mesela şu karantina günlerinde çok az denecek kadar spor yaptım. Eskiden manyak derecede spor yapardım. Ama işte karantina falan deyince hem derslerimi saldım hem sporu saldım. Bazen benim bu gibi dönemlerim oluyor ve bir süre düşüşe geçtikten sonra tekrar düzene sokuyorum. Belki sen de öyle bir dönemden geçiyorsundur.
Umarım bir an önce biter
Öyle bir illettir ki çözümü yoktur. Zaten sıkılacağınızı bildiğiniz için akşama kadar boş boş oturursunuz.
Yani hiç geçmez MI bu durum?

Bende de bu illet vardı. Ama geçti nasıl geçirdim tam fikrim yok. Ama sanırsam kız arkadaşım (Kafa dengi olması çok önemli) olduktan sonra geçti o motive edince sıkılmamaya başladım. Dc üzerinden felan beraber yapınca felan çok daha da eğlenceli olmaya başladı yapacağım işler.

Bende de var bu sorun. Çok lanet bir hastalık, kurtulamadım gitti. Üzerimde bir tembellik var anlatamam. Çok sık yaşamasam da yaşadığım oluyor. Hiçbir şey canım istemiyor bazen, çabuk sıkılıyorum. Hatta uğraş sırasında uykum bile geliyor ve yatmaya gidiyorum :) Bu gidişle işin sonu kötü olacak, bakalım hayırlısı.
Umarım atlatırsın
Bende de bu illet vardı. Ama geçti nasıl geçirdim tam fikrim yok. Ama sanırsam kız arkadaşım (Kafa dengi olması çok önemli) olduktan sonra geçti o motive edince sıkılmamaya başladım.
Bilmiyorum kafa dengi bir kız nasıl bulabilirim ki çevremde kendi sine karșı bir șey hissettiğim kimse yok

Geri
Yukarı