Her şeye küsen arkadaş

Benim arkadaşımda öyle o Call of Duty çok seviyor ben Witcher serisini bazen CoD daha iyi diyor ama attığı tek kanıt CoD'un 250milyon satması bende zibilyon tane oyunu zibilyon platforma çıkarsam bende satarım gerçek Witcher'la ilgili ödülleri atıyorum ağlıyor.

Benim de bu tip bir arkadaşım vardı. CS'de 1v1'e çağırır, kazanınca da ALT+F4 çekip konuşmadan çıkan bir tipti. Marttan beri görüşmüyoruz. Gayet memnunum. İşin ilginç yanı, benim arkadaşım öyle 10 yaşında falan da değildi. Böyle tiplerden kurtulmak lazım. Hayat kaliteniz artıyor, ciddiyim.

Benim arkadaşımda öyle o Call of Duty çok seviyor ben Witcher serisini bazen CoD daha iyi diyor ama attığı tek kanıt CoD'un 250milyon satması bende zibilyon tane oyunu zibilyon platforma çıkarsam bende satarım gerçek Witcher'la ilgili ödülleri atıyorum ağlıyor.

Bir RPG oyunu ile FPS oyununu karşılaştırmak ne derece mantıklı? Sizin argümanlarınız da yanlış. Bir FPS oyununun, özellikle de rekabet öğeleri barındıran bir oyunun bu kadar ödülü olması beklenmez.

Böyle bir arkadaş ile ömür geçmez. Çok yakın bir dostun değilse konuşma bir daha. Böylelerinden hayır gelmez.
Arkadaş, beraber güzel vakit geçirdiğin insandır. Bu tanımı karşılıyor mu? Hayır. Arkadaşın bile olmamalı. Böylelerinden 10 tane olacağına, 1 tane dostun olsun.

Başka dostlarım var tabii haklısın reis sağ ol.
Benim de bu tip bir arkadaşım vardı. CS'de 1V1'e çağırır, kazanınca da alt+F4 çekip konuşmadan çıkan bir tipti. Mart'tan beri görüşmüyoruz. Gayet memnunum. İşin ilginç yanı, benim arkadaşım öyle 10 yaşında falan da değildi. Böyle tiplerden kurtulmak lazım. Hayat kaliteniz artıyor, ciddiyim.

Bir RPG oyunu ile FPS oyununu karşılaştırmak ne derece mantıklı? Sizin argümanlarınız da yanlış. Bir FPS oyununun, özellikle de rekabet öğeleri barındıran bir oyunun bu kadar ödülü olması beklenmez.

Hocam ilginç değil bence benimki 15 yaşında.
Arkadaşınız kaç yaşında?

15.
Salla gitsin, bende CoD hayranıyım ama her görüşe ve tartışmaya açığım. Ha tartışma çıktığında kazanırım.

:)

Bence iletişimini onunla azalt. Kusura bakma ama toksik davranıyor.

Toksik zaten ne kusuru.

Yaş maksimum 10 gibi görünüyor. 10 yaş bile bu kadar değişikliği kabul etmez. Böyle IQ seviyesi düşük çocuklarla takılma onlar gibi olursun. :)

Reis 15 yaşında ama haklısın.

Konu sahibinin de yaşı küçük bence hemen arkadaşlığı keseceğine konu açmış.

Kestim ama yine de konuşuyordum bu son oldu :) 15 yaşında arkadaş. Size de danışayım dedim sosyal adamdır 😄
15 yaşında bir insanın böyle davranması oldukça çocukça. Ben 14 yaşındayım ve hiç bu kadar saçma bir sebepten küsmedim.

Komedi işte.
Konu sahibinin yaşı 20 diye biliyorum.

Yok hocam 16 ben.

Merhaba arkadaşlar. Benim bir arkadaşım var her şeye hemen kusuyor engelliyor, örnek olarak; en sevdiği oyun GoW yani fanboy onunla ilgili carton animasyon açmıştım benimle konuşmadı, sonra bugün Dost Kayaoğlu'nu eleştirmiş, demiş hiçbir oyun çıkmadan direk övüyor, sonra yılın oyunu diyor diye. Sonra kendisi demiş GoW Ragnarok 2022 de çıkacak en iyi oyundur. Ben de dedim ki Dying Light 2 gibi güzel oyunlar çıkacak, bence erken böyle deme dedim. Kendisi fanboy olduğu için beni engelledi, ben de konuşmadım, hiç yazmadım. Çünkü saçma böyle hareketler yapması. Anlamadım gitti. Neyse sizce ne yapmalıyım?

Bu arada GoW efsane seri ama çok abartıyor.

Olgunluk seviyesini sorsanız yine küser mi?

Tamam GoW'u ben de çok seviyorum ama, "oyun" sever olmak var oyunsever olmak var. Gereksiz bir huy.

Konu fazla gereksiz böyle kişilere yapılması gereken şey belli, yol vermek.

Böyle arkadaşlarınızın olması yerine arkadaşınızın olmaması daha iyi.

Benim de bu tip bir arkadaşım vardı. CS'de 1V1'e çağırır, kazanınca da alt+F4 çekip konuşmadan çıkan bir tipti. Mart'tan beri görüşmüyoruz. Gayet memnunum. İşin ilginç yanı, benim arkadaşım öyle 10 yaşında falan da değildi. Böyle tiplerden kurtulmak lazım. Hayat kaliteniz artıyor, ciddiyim.

Hocam bende öyle diyorum zaten anlamıyorum ayrıca ağlıyor falan diye şakasına söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı