Her şeye şükreden kesim

Malum şahıs ve Allah'ı karıştırma. İnançlara saygılı ol.

Ben karıştırmıyorum hocam. Koyunlar karıştırıyor. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baban yıllarca çalışıp emekli olmuş artık çalışmak veya çalışmamak isteyebilir onu elestirecegine sen yap ya da yapmak için ne planın var? Durumundan memnun değilsen başkalarından çözüm bekleme kendin yap.

Ne yapsın okulunu derslerini ve en önemlisi belki gelecekte iyi bir mühendis olup ülkesine katkı sağlayacak iken, geçim derdine düşüp her şeyi bırakıp sanayide asgari ücrete işe mi girsin? Yaşı kaç bilmiyorum ama lise çağındadır tahminimce, bu yaştaki bir çocuk bunları düşünüyorsa orada bir sorun vardır ve bunu 1 çocuğun mu düzetmesini bekliyorsun? Ne yapacak söyle? Diyeceğin şey belli; işe girsin. Artık yol, köprü, SİHA yapacak mühendisi veya sağlık alanında doktoru ve cerrahı Avrupa'dan ithal edersiniz bu zihniyet ile. Gerçi öyle nitelikli insanlar buraya gelir mi sanmam :)

Şükredip koyun gibi yaylanan kesimden nefret ediyorum Allah'a şükretmek başka bunlar başka anlamış zaten sürekli şükrettikleri için bu halde bu ülke biraz akıl olsa ot yemek yerine kitap okusalar böyle olmazdık.

Beyin yetersiz protein nedeniyle Ultra güç tasarrufu moduna geçmiş onların.

Geri
Yukarı