Kapalı Her şeyi değişen Minecraft Premium Hesap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nejat İşler

Hectopat
Daha fazla  
Hala satılık mı? Fiyatta pazarlık payı var mı? Ayrıca @Deniz @Ali Pınar hocam neden posta üzgün attınız?
Her şeyi değişen diye satılan premium hesapların eski sahibi, Mojang Destek'e bir ticket atarak hesabını geri alabiliyor. Örnek olarak hesap satışından sonra Mojang Destek'e "hesabım çalındı" diyerek ticket atıyor, Mojang Destek de ona inanmak için ödeme yaptığı kredi kartı bilgisi gibi şeyleri istiyor. Asıl sahibi bunları eksiksiz bir şekilde verdiği zaman hesabı tekrar ona veriyor. Tabii, araya Gamesatış mağazası girmiş. Bu da hesabın çalınamayacağını değil de çalındıktan sonra karşınızda bir muhatap olup başka bir hesap almanızı, gerekirse dava açmanızı sağlar. @Nejat İşler, sizi dolandırıcı olarak göstermiyorum yanlış anlamayın. Bu tip olaylar çok sık gerçekleştiği için ve soru sorulduğu için açıklama yapma ihtiyacı hissettim, ilanınızı baltalama gibi bir amacım yok. Hayırlı satışlar.

Her şeyi değişen diye satılan Premium hesapların eski sahibi, Mojang Destek'e bir ticket atarak hesabını geri alabiliyor. Örnek olarak hesap satışından sonra Mojang Destek'e "hesabım çalındı" diyerek ticket atıyor, Mojang destek de ona inanmak için ödeme yaptığı kredi kartı bilgisi gibi şeyleri istiyor. Asıl sahibi bunları eksiksiz bir şekilde verdiği zaman hesabı tekrar ona veriyor. Tabii, araya GameSatış mağazası girmiş. Bu da hesabın çalınamayacağını değil de çalındıktan sonra karşınızda bir muhatap olup başka bir hesap almanızı, gerekirse dava açmanızı sağlar. @Nejat İşler, sizi dolandırıcı olarak göstermiyorum yanlış anlamayın. Bu tip olaylar çok sık gerçekleştiği için ve soru sorulduğu için açıklama yapma ihtiyacı hissettim, ilanınızı baltalama gibi bir amacım yok. Hayırlı satışlar.

Hocam peki email, şifre ve nicki değişse kendisinin olduğunu nasıl anlayacak? Ve Mojang neden öyle bir şey yapsın ki? Zaten email değiştirilirken kendi emailinden onay vermiyor mu?

Hocam peki email, şifre ve nicki değişse kendisinin olduğunu nasıl anlayacak? Ve Mojang neden öyle bir şey yapsın ki? Zaten email değiştirilirken kendi emailinden onay vermiyor mu?
Hocam şöyle, Mojang'da var mı bu bilmiyorum fakat mail veya telefon değiştirdiğin zaman hesabın ilk (kurucu) e-posta adresine mail düşer. "Hesabınızın e-posta adresi değiştirildi." tarzından. Mesela Steam'de bu var. Hesabım çalındığında bütün bilgiler değiştirilmişti ve değiştirildiğine dair benim mailime bilgi gelmişti. Steam ilk mail adresine özel kilit linki oluşturuyor ve Eğer bunu siz yapmadıysanız olası müdahalelere karşı bu linkten profilinizi kilitleyin ve hemen Steam Destekle iletişime geçin tarzı bir metin gönderiyorlar. Yüksek ihtimal Mojang'da da aynı durum söz konusu.

Hesabının çalındığını söyler, zaten hesap satışı yasal değil. İlk sahibi olduğunu doğrulaması yeterli. Dediğim olay şuradan yapılabiliyor:

İngilizceniz varsa şunları okuyun, resmi açıklamalar:

Arkadaşlar hesabı satılalı 2 hafta oluyor neredeyse ilk önce bunu söyleyeyim. @Ali Pınar ilanını baltalamayayım demişsin ama bu mesajı yazarak baltalamış oluyorsun. Çok bunları düşünüyorsan ayrı bir konu açarsın orda fikrini belirtirsin. Konuma gelipte insanların bana karşı ön yargı oluşmasını sağlıyorsun. Niyetini üstü kapalı belli etmişsin zaten. Birde baltalamayayım diyorsun. Böyle hareketler yapmaktan vazgeçin öncelikle. Çalmak istesem zaten GameSatış'a ilan koymam. GameSatış onaylı mağazalarda; T.C kimlik kartı ve fotoğraf onaylı işlemler yapıyorlar. Bilgilerini hepsini veriyorsun anlayacağın. Belki hesabı satmamış olsaydım, hesabı bu sefer senin mesajından dolayı hiç satılmayacaktı. İnsanların bilip bilmeden yüzünü karalamaya çalışmayın!
Hala satılık mı? Fiyatta pazarlık payı var mı? Ayrıca @Deniz @Ali Pınar hocam neden posta üzgün attınız?
Maalesef hesap satılmıştır :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı