Her şeyin eninde sonunda bitecek olması

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bundan 20-30 yıl sonra çoluk çocuğa karıştığımızda bizim zamanımızdaki oyuncuların, dizilerin, filmlerin olmayacak olması bana çok koyuyor. Öbür dünyaya inanamamı sağlayan en önemli faktörlerden biri. Size de böyle oluyor mu?
Olay sadece film/dizi de değil. Masadan bir bir eksiliyor dostlar misali.

indir (33).jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanoğlu için normal bir durum, ya temelli yok olacağız ya da sürekli reenkarnasyon ile döngüye gireceğime inanıyorum. Haliyle ölmek dediğiniz şeyin ya başlangıç ya da karanlık olduğunu düşünüyorum. Yani pek üzülmüyorum, sadece bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan 20-30 yıl sonra çoluk çocuğa karıştığımızda bizim zamanımızdaki oyuncuların, dizilerin, filmlerin olmayacak olması bana çok koyuyor. Öbür dünyaya inanamamı sağlayan en önemli faktörlerden biri. Size de böyle oluyor mu?
Olay sadece film/dizi de değil. Masadan bir bir eksiliyor dostlar misali.

Eki Görüntüle 656329

İzlediğim film, dizilerdeki karakterlere çok kaptiriyorum ben de.

Ragnar ölünce çok üzülmüştüm.
Sanırım hassas ruhlu insanlar acıyla besleniyor.

Merak etme. Aradığın çoğu şeyi internette bulabiliyorsunuz. Bak ben mesela 40 yaşında Technopat'ı buldum.

İşte bu yüzden arkada unutulmamanızı sağlayacak 1 şey bırakmanız gerekiyor. Tabi böyle bir derdiniz varsa. Mesela benim var. Bence en kötü şey, unutulmak. Tabi rezillik ile hatırlanmak var o çok kötü lakin güzel bir bir iş başarıp kuşaktan kuşağa o iş ile hatıran yaşatılıyor düşünsene. Ölümsüzsün ...

Geri
Yukarı