Her türlü konuda tavsiyeye açığım

Moolong

Kilopat
Arkadaşlar şimdi çok bunaldım çok sıkıldım arkadaşlarıma dışarı çıkalım diyorum hepsi ya evde yok ya da gelmem diyor oyun oynayayım diyorum PC de 2 GB RAM Intel Celeron CPU 530 işlemci var oyunda oynaya mı yorum evde bir şeyler yapayım diyorum yapacak bir şeyde bulamıyorum. Dizi izleyeyim dedim sıkıldım ondan da. Bana oyun olur başka bir şey olur her konuda tavsiye verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şimdi çok bunaldım çok sıkıldım arkadaşlarıma dışarı çıkalım diyorum hepsi ya evde yok ya da gelmem diyor oyun oynayayım diyorum PC de 2 GB RAM Intel Celeron CPU 530 işlemci var oyunda oynaya mı yorum evde bir şeyler yapayım diyorum yapacak bir şeyde bulamıyorum. Dizi izleyeyim dedim sıkıldım ondan da. Bana oyun olur başka bir şey olur her konuda tavsiye verir misiniz?
Rick and Morty izleyebilirsin.Cat Goes Fishing adlı bir oyun oynuyorum ben 4 GB RAM ile,kasmıyor stabil ancak oyun paralı,burada söyleyemiyiceğim yöntemlere başvurmalısınız.Discord'da public sunucularında kendilerinize arkadaş bulabilirsiniz ve Valortant/GTA/CS:GO gibi oyunlar oynamak için de hafta sonu 2-3 saat internet kafeye gidersiniz.

breaking bad izleyebilirsin gayet güzel bir dizi. Lupin' de yine oldukça iyi bir dizi tavsiye ederim. Yazılım ve programcılıkla uğraşabilirsin, web geliştirmek için sistem gereksimlerine çok ihtiyaç yok. Oyun oynamak gibi bir derdin yoksa bilgisayarına Linux kurmanı tavsiye ederim çok eğlenceli bir işletim sistemi güzel bir uğraş. Okul konusunda eğer 11 veya 12.sınıf isen ders çalışabilirsin. Evde kalisteniks ile uğraşabilirsin.

Rick and Morty, Carmen Sandiego Charlie'nin Çikolata Fabrikası gibi harika filmleri izleyebilirsin.

Among Us sunucusuna girip oyun oynayın. Aşırı zevkli oluyor.

İzleyebilirsin ama gece gece fazla gaza gelme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her zaman söylerim yine söyleyeceğim dil öğrenin dil öğrenmek kadar mükemmel bir şey yoktur bana göre, genç yaşta öğrendiğiniz dil çok önemli ileride kendinize teşekkür edeceksiniz.

Geri
Yukarı