Çözüldü Her Windows Update'de gelen AMD driverlarının siliniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

redlions

Hectopat
Yer
Rivia
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım gibi her Windows'un yaptığı güncellemeden sonra AMD driverları kendi kendine siliniyor. Genelde 2-3 saat içerisinde kendi kendine sorun düzelirdi ancak şu an sorunum düzelmedi. DDU ile driverı tamamen kaldırıp WHQL driverı kurdum ancak hala sorunum düzelmedi. Yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows 10 Home kullanıyorum bunun sonucu olabilir mi?
Arkadaşlar sorunu bir şekilde çözdüm. DDU ile ne alakaysa Nvidia ve AMD grafik driverlarını kaldırdım daha sonra da Windows Update'i daha önceden açık tutarak driverları denetledim. Şu anlık bir sorunum yok.

Yardımlarınız için @katabolizma @Ascendency @AJFA @Yumak sizlere çok teşekkür ederim.
Evet, sürücüler yüklü değil. Sürücüleri doğru yüklediğinizden emin misiniz?
Normal modda açıyorum, fabrika ayarlarına sıfırla tikini işaretliyorum, yönetici modunda açıyorum yanlış yaptığım bir şey var mı?
Şu an WHQL olmayan en son driverı indiriyorum onu deneyeceğim.

Son düzenleme:
Windows 10 bazen AMD sürücüleri kendisi yüklüyor videodaki uygulamayı yapın sonra DDU driver silip AMD sitesinden tekrar kurun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam videodaki işlemleri yapın aynı sorun bende de varda böyle düzeldi.

Windows 10 Home kullanıyorum bunun sonucu olabilir mi?
Arkadaşlar sorunu bir şekilde çözdüm. DDU ile ne alakaysa Nvidia ve AMD grafik driverlarını kaldırdım daha sonra da Windows Update'i daha önceden açık tutarak driverları denetledim. Şu anlık bir sorunum yok.

Yardımlarınız için @katabolizma @Ascendency @AJFA @Yumak sizlere çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı