Her yaştan herkesin istediği o arabalar

R 34 zaten bir Skyline, Skyline yazmak yerine direkt R 34'ü koyup yerine başka bir şey yazsaydın ama Lancer EVO'nun hayran kitlesi Impreza'dan da daha büyük düzeltme olsun diye söyleyeyim. Güzel konu.

Tesla Model S.

Aşığım sana.
Türk Tasarımcıdan, Görenleri Hayran Bırakan Model S Konsepti

Tofaş serseri arabasıdır. Çok az eli ayağı düzgün adamın bindiğini gördüm şu arabaya. Bunun dışında arabadan pahalı bass sistemi yapıp, abarth egzoz takıyorlar. Keşke bağırdığı gibi gitse diyorum.

Aklıma neden sizce OPET karaşimsek geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alın bakalım size yaş turnusolu.

Bence artık RX7 ülkeye girmeli. Çünkü 25 yaşını geçti, yurt dışı (Japonya) fiyatı 15-20K $ ve 1.3 wankel motora sahip. %80 ÖTV yer en fazla. ÖTV, KDV dedinmi en fazla 40-45K $ olur. Ve geçen sahibinden de 2M TL'ye 2JZ RX7 görmüştüm. Bence bu ülkeye RX7 ticareti yapılarak RX7'lerin ülkede yaygınlaşması sağlanabilir.

R 34 zaten bir Skyline, Skyline yazmak yerine direkt R 34'ü koyup yerine başka bir şey yazsaydın ama Lancer EVO'nun hayran kitlesi Impreza'dan da daha büyük düzeltme olsun diye söyleyeyim. Güzel konu.
Kafaya göre yaptım ya iyi kafayla olsun hayat mottomuz düzelü bee :)
Araba bilmemde şunun hastasıyım.
Her şeyi beyaz olanlarına hastayım ama dorsesi temiz (0) gibi olanlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı