Her yaştan herkesin istediği o arabalar

Ben çok güç aşığı değilim. Cybertruck gibi bir aracım olsa bana bir ömür yeter. Ne kadar garip tasarımı olsa da ben o tasarımı aşırı sevdim aracın arka kısmı zaten çok kullanışlı iç kısım ve direksiyon zaten harika keşke araçlarda vergi en azından insani bir duruma indirilse. İkinci el arabasını aracın sıfır fiyatı üzerinden satanlar var o dereceye geldik artık :D

Hahahaha, çok iyi. Scania çok severim ama tırda bir numara her zaman performans olarak volvo'dur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tırların içinde büyüdüm volvo güzeldir fakat arıza veriyor ve diğer tırlara göre fazla yakar konfor olarak da diğer tırlara göre eksiktir volvo, scania, man, renault, daf, axor ve actros kullandım baba scania'dır ama 2009 olacak R500 \8/ olacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Supraaa! Diğer adı: Taramalı Tüfek.

Supra GTR der giderim.
Güzel araçtır.

suprgtr.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı