Her zam geldiğinde konu açan üyeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

xw3nzy

Hectopat
Yer
Türkiye, Bartın
Daha fazla  
Evet ekranda sadece RDR2, GTA 5 gibi zam gelen oyunlar var tek bir kişinin zam haberinin yayımlaması ve detaylı belirtmesi gerekirken zam geldikten saatler sonra bile başkalarının açtığı konuları görmesine rağmen konu kalabalığı yapan üyeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet ekranda sadece RDR2, GTA 5 gibi zam gelen oyunlar var tek bir kişinin zam haberinin yayımlaması ve detaylı belirtmesi gerekirken zam geldikten saatler sonra bile başkalarının açtığı konuları görmesine rağmen konu kalabalığı yapan üyeler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Belki görmemiş olabilir mi o (kişi) acaba o konuları ?

Hocam çok saçma. Bir hata alıyorsunuzdur 50 konu açılır 50 konuda çözülmemiştir 51. konuyu açarsınız belki bilen biri denk gelir diye anlarım, 50 konuda çözümlüdür siz emin olmak için 51. konuyu açarsınız anlarım ama soru sorunca virüs kaybolmuyor ya da yayıncı firma "zam yapmayalım adam konu açmış" demiyor.

Belki görmemiş olabilir mi o (kişi) acaba o konuları ?
Disleksim var, gözlerim 3.5 astigmat ve masaüstünde takılırken 1.5 dereceli gözlüklerimi kullanıyorum... Ben görebiliyorsam herkes görmeli.

Hocam çok saçma. Bir hata alıyorsunuzdur 50 konu açılır 50 konuda çözülmemiştir 51. konuyu açarsınız belki bilen biri denk gelir diye anlarım, 50 konuda çözümlüdür siz emin olmak için 51. konuyu açarsınız anlarım ama soru sorunca virüs kaybolmuyor ya da yayıncı firma "zam yapmayalım adam konu açmış" demiyor.

Disleksim var, gözlerim 3.5 astigmat ve masaüstünde takılırken 1.5 dereceli gözlüklerimi kullanıyorum... Ben görebiliyorsam herkes görmeli.
Ben görememişim benim sıkıntılarım var kusura bakma.

Sosyalde sosyalleşmek ne kadar garip.

İndirimlerden zamlardan haberim bile olmuyor genelde. Bilgilendirici bence.

Hocam kişi önce araştırmalı daha önce forumda açılmış mı diye çünkü bir problem ya da soru değil haber sonuçta haber 1 kere yapılır neden zam geldi diye o oyunu 2 saat forumda görüyoruz sürekli mesaj alıyor ve ana sayfadan düşmüyor, ayrıca başkaları da konularına çözüm bulmakta zorlanıyor.

Bence bir sorun yok. Abartı miktara ulaştığında yönetim onaylamayacaktır zaten. Her an forumda gezemeyenler de var sonuçta.

@xw3nzy Fikrimizi sorup beğenmemek de yeni moda herhalde. Ciddiye alıp kişisel görüş bildiriyoruz bir de. Suç bizde gerçekten. Saçma sapan şeyler üzerinden ilgi avcılığına çıkanı ciddiye alırsan böyle oluyor eninde sonunda. İncelenmesi gereken sizsiniz aslında. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı