Her zam geldiğinde konu açan üyeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence bir sorun yok. Abartı miktara ulaştığında yönetim onaylamayacaktır zaten. Her an forumda gezemeyenler de var sonuçta.

Hocam ya peki 3 haftadır crackli (korsan) oyunların virüsü olup olmadığı ile ilgili açılan konular ne olacak ya eleman 2 haftadır görüyor konuları cevap veriyor geçen gün farklı bir Launcher için virüslü diye konu açıyor ve yanlış bilgi veriyor peki bu durumda ne diyeceksiniz? Kesinlikle görüntü ve konu kirliliği.

Konuyu öne çıkartmak dışında çareniz yok gibi, bu konuda haklısınız belki moderatör ekibi tarafına bunun için özellik getirilebilir.

Umarım gelir ilk mesajlarda yanlış anlayan arkadaşlar beni bu forumda oyun, zam, veya diğer oyun içerikli haber paylaşmayın olarak algılamış ama olsun tekrardan canları sağ olsun keşke bir kez daha demek istediğimi anlayıp cevap verselerdi ama olsun.

Belki görmemiş olabilir mi o (kişi) acaba o konuları ?
Benim lafım zaten gördüğü halde ısrarla konu açan kişilere hocam üstte yazdığım cevapları okursanız anlarsınız demek istediğimi.

Hocam ya peki 3 haftadır crackli (korsan) oyunların virüsü olup olmadığı ile ilgili açılan konular ne olacak ya eleman 2 haftadır görüyor konuları cevap veriyor geçen gün farklı bir Launcher için virüslü diye konu açıyor ve yanlış bilgi veriyor peki bu durumda ne diyeceksiniz? Kesinlikle görüntü ve konu kirliliği.
Bunlar moderatörlerin hatası evet. Onlarca konu açıldı okumak çok zor değil.

Bilgilendirice ve faydalı buluyorum.

Hocam her dakika yenisi açılan ve düzensiz olan birden fazla aynı haber konusunu ve korsan olan 3 haftadır forumda tartışması bitmeyen crackli, korsan Launcher konuları mı yararlı?

Bunlar moderatörlerin hatası evet. Onlarca konu açıldı okumak çok zor değil.

Sizler de çok sağ olun hocam hayırlı geceler.

Bence bir sorun yok. Abartı miktara ulaştığında yönetim onaylamayacaktır zaten. Her an forumda gezemeyenler de var sonuçta.

@xw3nzy fikrimizi sorup beğenmemek de yeni moda herhalde. Ciddiye alıp kişisel görüş bildiriyoruz bir de. Suç bizde gerçekten. Saçma sapan şeyler üzerinden ilgi avcılığına çıkanı ciddiye alırsan böyle oluyor eninde sonunda. :)

Hocam sizde benim konuma girip fikrinizi belirttiniz iyi ya da kötü bende sizin görüşünüzde olmadığım için beğenmedim sözlerinize dikkat ederseniz sevinirim.

@xw3nzy Sözlerimde bir sorun yok. Dram yaratıyorsunuz sadece.
Hocam konuma sizde beğenmedim atmışsınız demekki aynı fikirde değiliz. bende yanıt verdiğiniz cevapta bana uygun olmayan fikri beğenmedim ve bunu size açıklamak istedim birde dram yaratıyorsunuz, ilgi avcılığı vs demişsiniz rahatsız oldum ve cevap verdim keşke biraz daha kendinizi yorup anlamak isteseydiniz.

Uzatmak istemiyor ve hala fikrimde hemfikir değilsek yine beğenmeyip konudan çıkabilirsiniz hocam kimseyi zorla tutmuyoruz ve bilgilendirmek, fikir almak istiyoruz sizlerin de gecesi hayırlı olsun :)

@Taptic

@xw3nzy kimse de size bahsettiğiniz konulara zorla girin demiyor. Hazırda beklediğinizi biliyordum zaten. Sizin yolunuzdan ifade atayım demiştim sadece. En tahmin edilir tepkiyi verdiniz zaten. Bana dokunmayın ama ben eleştiririm modundasınız. :D

Hangi mesajımda asla bana dokunmayı demişim? Sizin gibilerin tek amacı böyle boş boş buralarda insanlara cevap yazmak ama dediğiniz gibi hata bizde sizin gibilerle uğraşmamak gerekir.

Bazı şeylerin göze fazla sokulması iyidir.

Hocam bazı konularda öyle ama bu işi kötüye kullanan kişi sayısı çok fazla.

Arkadaşlar ben burada oyun haberleri açıldığında burası berbat oluyor diye bir şey söylemedim ya da kimse cevap veremez vs demedim sadece abartı şekilde zam geldiği anda birden 5-6 konunun açılması ve sürekli mesaj alıp ana sayfayı doldurmasıydı hem benim hem başkalarının konuları gözükmüyordu bazı arkadaşlar anlamış ve cevap vermişler ama bazıları da her mesaja komik ve beğenmeme atmışlar. Belki de demek istenileni anlamamış olabilirler ama anladığı halde bu durumdan şikayetçi olmayan bencildir. iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı