Herhangi bir spor ile uğraşıyor musunuz?

Herkes imkanı el verdiğince uğraşıyor ben de o duruma gelmekten korkuyorum o yüzden her şeyi wing Tsun'a göre ayarlıyom.
Şu an fotoğrafçılık ve kameramanlık yapıyorum. Her hafta maç için stadyumlara gidiyoruz. Korkuyorum virüs kapacağım diye fakat yapacak bir şey yok işim bu ve gitmek zorundayım. Virüsten önce de dışarıda dolaşmaya vaktim olmuyordu. Sadece haftalık izin günümde çıkabiliyordum. Üniversite okurken tüm günüm boştu. Ey gidi günler keşke o günlere dönebilsem diyorum.

İnşallah güzel yerlere gelirsin Futbol'da bir kariyerin olsun çok rahat edersin amatörce diye diğer sporları da yapmayı bırakma benim imkanım olsa aynı anda 3 sporu yapmak isterdim ne kadar amatörce olduğu umrumda olmazdı.

Ben de güzel yerlere gelmeyi isterim ama spora çok geç başladığım için çok zor sanırım. Ayrıca galiba kariyer yapabilecek kadar yeteneğim yok.

Uzun süredir vücut geliştirme yapıyorum. Araya iş güç dolayısıyla aralar girince tabii ki verim kaybı yaşadım ama şu anki vücudumdan/vücut ölçülerimden memnunum. İlk başlarda hacim ağırlıklı çalışırken şu an istediğim hacme ulaştığım için hacmimi koruyarak güç ağırlıklı çalışıyorum.

Bunun dışında 15 dakika olsa da yüzmeye çalışırım her hafta.

Şu an fotoğrafçılık ve kameramanlık yapıyorum. Her hafta maç için stadyumlara gidiyoruz. Korkuyorum virüs kapacağım diye fakat yapacak bir şey yok işim bu ve gitmek zorundayım. Virüsten önce de dışarıda dolaşmaya vaktim olmuyordu. Sadece haftalık izin günümde çıkabiliyordum.

İşin zor gün içinde onlarca insanla uğraşmanın zorluğunu çok iyi bilirim bir de virüs riski var bahsettiğin gibi Allah yardımcın olsun.
Ben de güzel yerlere gelmeyi isterim ama spora çok geç başladığım için çok zor sanırım. Ayrıca galiba kariyer yapabilecek kadar yeteneğim yok.

Öyle düşünme ben wing Tsun'a başlamadan önce nasıl yapacağım nasıl edeceğim diye düşünüyordum başladıktan bir süre sonra hala aklımda sorular oldu alışana kadar alıştıktan sonra birşeyleri başardığımı fark ettim tabii hocadan hocaya da değişiklik gösteriyor bu durum iyi bir hocan varsa sen de severek yapıyorsan sporunu iyi yerlere gelirsin mutlaka.
Uzun süredir vücut geliştirme yapıyorum. Araya iş güç dolayısıyla aralar girince tabii ki verim kaybı yaşadım ama şu anki vücudumdan/vücut ölçülerimden memnunum. İlk başlarda hacim ağırlıklı çalışırken şu an istediğim hacme ulaştığım için hacmimi koruyarak güç ağırlıklı çalışıyorum.

Bunun dışında 15 dakika olsa da yüzmeye çalışırım her hafta.

İnşallah vücudu bozmadan hayatına devam edebilirsin tanıdığım bir abim var Fitness'ı bıraktıktan sonra hızla kilo almaya başladı o duruma düşmemeye dikkat et.

Fitness'a başlamıştım kolumu sakatlayıp bıraktım.

Hareketleri doğu yapmak ve kendini çok fazla zorlamamak lazım hoca yok muydu nasıl yapman gerektiğini öğretecek.
2 Yıldır lisanslı basketbol oyuncusuyum. Şu anda U16 - U18 Lig'inde oynuyorum.

En sevdiğim sporlardan biri olan basketbolda güzel yere gelmişsin muhteşem bir şey olmalı ben de arada bir arkadaşlarla oynuyorum :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı