Herkes beni kötülemeye çalışıyor

Hayır anlamadığım şu 2 senedir sesimi çıkarmadım. Şimdi sinirlendim.Herkes de bana çok sinirleniyorsun diyor. Hocam da çok sinirlisin diyor.
Çünkü tepkini en başta oraya koymadın sıkıntı bu. Bırakacaklarını düşünüp yapmamış olabilirsin ama elden ne gelir artık.

Onların önünde söylemiyorlarmı? Hocam bakın laf etti işe diyip gösterebilirsiniz. Daha sonra ise müdüre gidip benim elimden çıkacak kazadan ben sorumlu değilim diyin. Öğretmenler temizlikçi ve çaycıdan sonra en yetkisiz kişilerdir okulda.
Bide önceki ders bana 1-2 kişi iftira bile attı.Bana ettikleri hakaretleri sanki ben onlara dedim gibi söylediler.Benim dediğimi söylediler.

Aslında dediğim gibi.Yine onlar hocayı ateşliyorlar.Hocanın olayı bildiği bile yok.Onlar sanki benim onlara hakaret ettiğimi söylüyolrar.
Belki sinirlisin? Hocan haklı olabilir. Arkadaşlar bilip bilmeden hemen şikayet demiş. Şuan biz tek taraflı dinliyoruz haberiniz olsun.
Arkadaşın dediği doğru olabilir. Hocanızla onların olmadığı bir zamanla konuşun ve her şeyi anlatın.

Geri
Yukarı