Herkes Bir Forum Üyesini Özetlesin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam Mafia 3 bir hikayeye sahipti, sadece açık dünyası ve görev tasarımları kötüydü. Görevler şuraya git ve şu adamı öldürlerden oluştuğu için sevilmemişti. Yoksa hikayesi tlou2 kadar kötü değil.
Bana göre bir oyunun hikayesi çöpse müziklerine hiç bakmadan çöp diyebilirim.
Yakında almayı düşünüyorum. :D.

Hikayesi rezaletti sırf Vito üzerinden prim kasmak için ne hale getirmişler Vitoy'u. Karakterler klişe ve sıkıcı. Olay örgüsü yok gibi bir şey sadece oyunun başı ve sonunda hikaye ile alakalı bir şeyler var. Kurgu çok klişe mafyada yükselen ve yükselirken intikam alan bir ayakçı. Hakkını yememek lazım sunum güzel bir noktada güzel bağlamışlar 2 ile.

Hikayesi rezaletti sırf Vito üzerinden prim kasmak için ne hale getirmişler Vitoy'u. Karakterler klişe ve sıkıcı. Olay örgüsü yok gibi bir şey sadece oyunun başı ve sonunda hikaye ile alakalı bir şeyler var. Kurgu çok klişe mafyada yükselen ve yükselirken intikam alan bir ayakçı. Hakkını yememek lazım sunum güzel bir noktada güzel bağlamışlar 2 ile.
Doğrudur, Vito'nun reklamını yapıp para kazanmaya çalışmışlar. Boşuna harcaladılar Vito'yu 😢 Mafia 3'e 1 puan TLOU2'ye 0 verirdim.

Doğrudur, Vito'nun reklamını yapıp para kazanmaya çalışmışlar. Boşuna harcaladılar Vito'yu 😢 Mafia 3'e 1 puan tlou2'ye 0 verirdim.

En sevdiğim karakterlerden biri olan Vitoy'u harcadığı için Mafia 3e aşırı nefretim var ama tlou2 aynı şekilde joeli harcadi. İkisi de b gibi.

En sevdiğim karakterlerden biri olan Vitoy'u harcadığı için Mafia 3e aşırı nefretim var ama tlou2 aynı şekilde joeli harcadi. İkisi de b gibi.
Vito Mafia'nın değil, oyun dünyasının en iyi karakterlerinden biri. Mafia 3 ve TLOU2 çıktığı yılın en çok hayal kırıklığına uğratan oyunlardan.

Vito Mafia'nın değil, oyun dünyasının en iyi karakterlerinden biri. Mafia 3 ve tlou2 çıktığı yılın en çok hayal kırıklığına uğratan oyunlardan.

Benim için vitonun hikayesi hala bitmedi ben kabul etmiyorum 3. oyunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı