Herkes bulut tabanlı oyun değerlendirmesini yazsın

riseofturkey

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Antalya/Finike
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben sadece Geforce Now kullandım. Onda da FTP güçlü bir oyun oynamak için sıraya girdim. 400 kişilik sıra 5 saatte gelmedi oynayamadım.

Kullanan arkadaşlarımızın değerlendirmelerini bekliyorum.

Founders Edition ile 3 ay boyunca hiç para ödemedim. 1366x768 çözünürlükte 60 FPS oynadım. İnternetim 24 mbps indirme, 3mbps yükleme. Buna ekstra olarak 3 saat de Metro Exodus oynadım ve süresi bitti. Aylık 40 TL'ye denk gelmese kesinlikle devam ettirirdim. Gerçekten muhteşem bir teknoloji.

3.PNG

Founders Edition ile 3 ay boyunca hiç para ödemedim. 1366x768 çözünürlükte 60 FPS oynadım. İnternetim 24 mbps indirme, 3mbps yükleme. Buna ekstra olarak 3 saat de Metro Exodus oynadım ve süresi bitti. Aylık 40 TL'ye denk gelmese kesinlikle devam ettirirdim. Gerçekten muhteşem bir teknoloji.

Eki Görüntüle 681016
Hangi interneti kullanıyorsunuz ve hangi paket?

Ben 2 farklı internette kullandım biri fiber biri adsl. Adsl de haliyle çok sorun çıktı fakat fiber de (fiber dediğimde altyapı fiber yoksa paket VDSL 16-20 arası geziyor) hiç sorun yaşamadım, bekleme olayı oyundan oyuna ve internet bağlantısına göre (Adsl internette Ac. Odyssey oynamak için 15-20dk bekledim diğer internette 5dk belki sürmüştür)değişiyor en azından benim tecrübe ettiğim bu şekilde olduğu. Rekabetçi oyunlarda mantıklı bir seçim değil ama tek oyunculu oyunlarda gayet iyi başarılı bir sistem. 4-5 yıla oyun sektörünü değiştirecek.

Ücretsiz versiyonu ile test ettim.

Telefondan dandik internetimle çok az gecikmeyle Mad Max oynamıştım, güzel bir deneyimdi. Eğer internet altyapımız ilerde iyileşirse, sadece bulut tabanlı oyun için sistem toplarım.

"Umarım TR'ye Server'ı gelir" diye düşündüğüm teknolojidir. Google Stadia, NVIDIA GeForce Now ve Amazon Luna gibi seçeneklerimiz var :).
Telefondan dandik internetimle çok az gecikmeyle mad Max oynamıştım, güzel bir deneyimdi. Eğer internet altyapımız ileride iyileşirse, sadece bulut tabanlı oyun için sistem toplarım.

Umarım... O zaman sadece VESA kasa toplamamız gerekir, İGPU şeklinde.

Destiny 2'yi Steamden indirmeye üşendiğim için Geforce NOW'dan uzun bir süre oynamıştım. İndirme hızım 25mb/ps 1280x1024 Çözünürlükte oynadım. Gayet akıcıydı hiç bir problem yaşamadım. Oyuna girmek için maksimum 10 dakika sıra beklemişimdir.

Geri
Yukarı