Herkes kendi oluşturduğu PC'yi atsın

Anakart: ASUS ROG STRIX Z490-E GAMING Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4600(OC)MHz ATX Gaming
İşlemci: Intel Core i9 10850K 3.60GHz 20 MB Önbellek 10 Çekirdek
Ekran Kartı: ASUS GeForce ROG STRIX RTX 3080 Gaming OC 10GB GDDR6X 320Bit DX12
RAM'ler: G.Skill 32 GB (2x16 GB) Trident Z Neo RGB 3600MHz DDR4 CL16 Dual Kit
SSD: XPG 1TB SX8200 PRO PCI-e Gen3x4 M.2 SSD (3500 MB Okuma / 3000 MB Yazma)
PSU: ASUS ROG Thor 850W 80+ Platinum Full Modüler OLED Ekranlı
Soğutma: ASUS ROG STRIX LC 360mm
Kasa: ?
Monitör: ?
Kısmetse bunu alıcam. Kasa ve monitöre daha karar veremedim. 😁
Monitorun bu olsun
Kasan da ASUS ROG Strix Helios Tempered Glass RGB USB 3.1 Mid Tower Kasa | ITOPYA
sivi sogutmayi gel benim gibi nzxt x73 al neweggden getirt. Su an piyasada rakipsiz ne gigabyte ne asus ne msi ne corsair 7.nesil pompa kullaniyor. Sen asus Ben msi vs atalim :D

Monitorun bu olsun
Kasan da ASUS ROG Strix Helios Tempered Glass RGB USB 3.1 Mid Tower Kasa | ITOPYA
sivi sogutmayi gel benim gibi nzxt x73 al neweggden getirt. Su an piyasada rakipsiz ne gigabyte ne asus ne msi ne corsair 7.nesil pompa kullaniyor. Sen asus Ben msi vs atalim :D
Monitör samsung bakıyorum Odyses serisinden.
Kasayıda helios alamam, kasanın konacağı konum yüzünden.
Asus üstünden yürüdüğüm için s.soğutmayı da Asus alacağım. Yeteceğini düşünüyorum.
Diskotek gibi olmasını seviyorum kasanın. 😂

Ekran Kartı: MSİ Geforce Rtx 2070 Super Ventus, İşlemci: AMD Ryzen 7 3700X, RAM: GSKİLL (2x8) 16 GB 3600 MHZ CL 18, Anakart: MSİ B550M Mortar, SSD: Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2 (3500/3300 mb/s), HDD: Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM, Kasa: Corsair İCUE 220T RGB Airflow, PSU: Corsair CV650 80 Plus Bronze
Monitör: AOC C24G1 144 HZ 1 MS Freesync

Monitör Samsung bakıyorum odyses serisinden.
Kasayı da Helios alamam, kasanın konacağı konum yüzünden.
ASUS üstünden yürüdüğüm için s. Soğutmayı da ASUS alacağım. Yeteceğini düşünüyorum.
Diskotek gibi olmasını seviyorum kasanın. 😂

Hmm kasa isi biraz zorlar gibi. Cok fazla kasa yok cunku ferah bir sekilde o anakart ve sogutucuyu destekleyecek. Hele ki 3000 serisi bayağı kocamanlar. Iyi incele kasalari aman deyim gecen arkadasima soyledim inat ettigi kasayi aldi GPU'su kasaya sigmadi bana bakiyordu saf saf ben ne halt ettim diye. Tech specslerine kasalarin internetten iyi bak unutma. Hayirli olsun sistemin :)

Hmm kasa isi biraz zorlar gibi. Cok fazla kasa yok cunku ferah bir sekilde o anakart ve sogutucuyu destekleyecek. Hele ki 3000 serisi bayağı kocamanlar. Iyi incele kasalari aman deyim gecen arkadasima soyledim inat ettigi kasayi aldi GPU'su kasaya sigmadi bana bakiyordu saf saf ben ne halt ettim diye. Tech specslerine kasalarin internetten iyi bak unutma. Hayirli olsun sistemin :)
Eyv. Kendi tasarımım olan bi kasa kullanacağım gibi duruyor. Bakalım hayırlısı ne ise. 😂

Anakart çok iyi fiyata alınmış sıfır mı ikinci el mi aldınız? Bu arada şimdiden hayırlı olsun.

Vallahi gördüğün tüm parçalar siteden veya mağazadan alınmış 0 parçalar. Fiyatına göre çok iyi. Herkes APU İşlemci aldım diye hor görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı