Herkes sistem fotoğrafini atsin

Güzel olmuş. Kaliteli ahşap kullanıldıysa değer her kuruşuna. Bugün kaliteli, hazır ürünü parasıyla bile bulamıyorsun 2000 TL'lik masada bile sunta kullanıyorlar. Benim var bir tane 20 senelik bilgisayar masası var her yeri gerçek ahşap bir ömür dayanır bu tarz ürünler.
Teşekkür ediyorum. Kesinlikle kaliteli malzemeler kullanıldı, bu konuda çok fazla üzerinde durarak haftalarca çalışmalar yapıldı (Detaylı bahsetmek isterdim ama inanın abartısız 2 sayfa çıkar ve konuyu dışına çıkarak kirletmek istemiyorum. :)). Elbet maliyetli oldu ama ilerleyen zamanlarda çoklu monitör ve 2'li sistem (Örn: Xbox veya Multimedya/HTPC ile PC sistemi, bunun için de yine kendim yaptırdığım Batman ışıklandırmayı kaldırmam ve başka yere asmam gerekecek. :')) kuracağım için dediğiniz gibi 2.000 liralık sunta yapılı ve istediğim konforu yaratmayan masa alacağıma, tasarlamış olduğum dayanıklı ve konforlu masayı kullanırım daha iyi. :) Bu ortamı yaptıralı 1.5 sene oldu ve inanın iyi ki bu şekilde yaptırmışım diyorum. Çünkü çok kez oyuncu masaları görüyorum ve dediğiniz gibi kalite denecek kadar ürünler değil maalesef.

Bu şu anki fakat yeni düzenlemer yapacağım o zaman tekrar paylaşırım.

Dosya Ekleri

• IMG_20210925_191439.jpg
    IMG_20210925_191439.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 142
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı