Herkese açık hesaptan Instagram hikayesi indirmek için site önerisi

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
İndirilebilir bir şey istemiyorum, site olmalı ve oturum açmak istemiyorum.
Save Instagram sitesini buldum ama güvenilir mi bilemedim. Önerdiğiniz site var mıdır? Bahdi geçen site nasıldır?

İndirilebilir bir şey istemiyorum, site olmalı ve oturum açmak istemiyorum.
Save Instagram sitesini buldum ama güvenilir mi bilemedim. Önerdiğiniz site var mıdır? Bahdi geçen site nasıldır?
Android telefon kullanıyorsan aeroinsta uygulamasını tavsiye ederim. Video indirmeden tut görüldü bilgisini kapama, hikayeyi görüp te görülmemiş gibi çıkması. Çok fazla özelliği var.

Android telefon kullanıyorsan aeroinsta uygulamasını tavsiye ederim. Video indirmeden tut görüldü bilgisini kapama, hikayeyi görüp te görülmemiş gibi çıkması. Çok fazla özelliği var.

Ben önermiyorum sonuçta tüm hesap bilgilerini veriyorsun adamlara. Korsana giriyor birazda.

Ben önermiyorum sonuçta tüm hesap bilgilerini veriyorsun adamlara. Korsana giriyor birazda.
Yaklaşık 2-3 yıldır kullanıyorum bir sıkıntı olmadı ve zaten normal instagram uygulamasını indiriyor sadece içindeki seçenekler farklı. Mesela Xiaomi Note 8 kullanıyorum, normal instagramın üzerine basılı tutunca seçenekler çıkıyordu "Kamera, Yeni gönderi" gibi seçenekler. Ve aeroinsta indirdiğimde aynı seçenekleri bunda da gördüm yani kısacası ikisi de aynı uygulama fakat daha çok çeşit seçenekler barındırıyor, güvenlidir. Tabi sizin seçiminize kalmış tedirgin olmamak elde değil. Zaten uygulamayı geliştiren kişi de türk olduğundan belki o durumda rahatlarsın.

Aklıma geldi ancak insanlar ikiye bölünmüş durumda, kullanılır diyen de var veri çaldığını iddia eden de. Ben de anlamadım vallaha.
Saveinsta sitesinden indirdim bir video ama sorun olur mu onu da bilmiyorum.

Geri
Yukarı