Herkesin bağlanıp girdiği internete ben giremiyorum

Alperen1453

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. 5 gün önce bir telefon aldım ve bu telefonla çoğu yerdeki modeme bağlanıp İnternete girebildim ama iş yerindeki ağa bağlanıp kamera veya yazıcı arayüzlerine girebilmeme rağmen, sadece ben İnternet'e giremiyorum. Nadiren 1-2 saniyeliğine İnternet gelip gidiyor. Çözüm olarak statik IP denedim lakin yine de İnternet'e giremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. 5 gün önce bir telefon aldım ve bu telefonla çoğu yerdeki modeme bağlanıp İnternete girebildim ama iş yerindeki ağa bağlanıp kamera veya yazıcı arayüzlerine girebilmeme rağmen, sadece ben İnternet'e giremiyorum. Nadiren 1-2 saniyeliğine İnternet gelip gidiyor. Çözüm olarak statik IP denedim lakin yine de İnternet'e giremedim.
IMEI diye bir konu açmışsın telefonun büyük ihtimal sahte olabilir. Ve sıkıntılı bir anakart olabilir. Bende yaşadım şahsen o sorun düzelmiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı