Herkesin oynaması gereken oyunlar

1- AC serisi. Özellikle AC 2, Brotherhood, Revelations.
2- Last of Us
Cidden öneriyor musunuz bunları? Bende 3 oyunuda var hemde bu 3 oyunun 1 kitapta buluştuğu bir kitapta var kitap çok ayrıntı içeriyor ama ac oyunları çok uzun geliyor bana. AC 2 20 saatti sanırım ve ben 10. saatinde sıkıldım ama bir ara hiç bırakmadan günde 3-4 saat oynamayı düşünüyorum baştan başlayıp bu oyundan bıktığım için çok pişmanım ama çok uzundu. :(

Cidden öneriyor musunuz bunları? Bende 3 oyunuda var hemde bu 3 oyunun 1 kitapta buluştuğu bir kitapta var kitap çok ayrıntı içeriyor ama ac oyunları çok uzun geliyor bana. AC 2 20 saatti sanırım ve ben 10. saatinde sıkıldım ama bir ara hiç bırakmadan günde 3-4 saat oynamayı düşünüyorum baştan başlayıp bu oyundan bıktığım için çok pişmanım ama çok uzundu. :(
Zamanına göre çok güzel bir oyundu. Eski oyunları bu dönemde dönüp oynamaya çalışmak cidden zor ve sıkıcı. Böyle oyunları çıktığı dönem oynayanlar kendini şanslı saymalı bence. İstersen AC 2'yi izle veya atla direk. AC 2'nin mekanikleri de grafikleri de çok eski kalıyor. Brotherhood ve Revelations hala daha o kadar kült oyunlar değil. Kitap hakkında bir bilgim yok maalesef.

Geri
Yukarı