Herkesin Warzone oynaması

Ben küçüklüğümden beri battle royale tarzı oyun çıksa da oynasam diye hayaller kurardım o yüzen battle royale oyunlarının yeri bende ayrıdır.

Bende multide var ama Warzone plunder modu daha çok ilgimi çekiyor multi yi sadece silahlarıma Level atlatmak için açıyordum oda kafasına göre girdiğim bölümleri kaldırmışlar yeni bölümde az insan var 30 40 kill alırken 10 15 kill e düştü diye girmiyorum.

Bende multide var ama Warzone plunder modu daha çok ilgimi çekiyor multi yi sadece silahlarıma Level atlatmak için açıyordum oda kafasına göre girdiğim bölümleri kaldırmışlar yeni bölümde az insan var 30 40 kill alırken 10 15 kill e düştü diye girmiyorum.
Yani hocam tabiki haklısın herkes Multi sevecek diye bir şey yok fakat BR'nin olayı biraz şans,yarın bir gün adamlar kötü yapsa mesela(BO4'te Blackout modu kimse oynamadı mesela) warzone kalmamış olacak mesela.Normal CoD hep yaşayacak ama demek istediğim o.

Bende kaldıracak sistem yok, ama olsa da Warzone oynarım, hem daha gerçekçi yapmışlar öncekine nazaran Battle Royale'den nefret etmiyorum açıkcası kusura bakmayın, hep parativision para için her şeyi yaptığınıda unutmayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı