Hesabımdaki para bloke edildi

revo61

Kilopat
csgo.net isimli siteye 50 TL'lik bir para attım ve oynadım. Sonra hesabıma baktığımda sadece bu siteye yüklediğim 50 TL hesabımda bloke edilmiş. Bunu yaşayan var mı? Standart bir uygulama mı?

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla siteye para atmışsın ve o parayı kullanamıyorsun. Sorun ne?

Hayır siteye yatırdığım parayı çoktan kullandım ve bitirdim ama banka hesabıma baktığımda siteye yüklediğim para hesabımda bloke edilmiş. Yani bu tutar karşıya iletilmemiş banka tarafından bloke konulmuş. Yani siteye attığım para hala hesabımda duruyor ama bloke edilmiş.

Bloke olarak mı, provizyonda olarak mı görünüyor?

Aslında böyle bir ibare yok sadece bu tutarı kullanamazken hesabımdaki diğer kalan tutarı kullanmama izin veriyor. Bloke derken öyle tahmin ettiğim için kullandım :) Düzeltme: Şimdi tekrar baktım blokaj yazıyor.

Son düzenleme:
Benim Yapı Kredi'ye kredi kartı borcum varken banka kartıma para attığımda anında bloke koyuyordu. Borcun yok sanırım ama varsa ondandır.

Gayet normal. Microsoft Store'dan oyun aldığımda da bahsettiğiniz gibi oyunun ücreti ilk başta bloke olarak görünüyor fakat genellikle ertesi gün bloke kalkıyor ve normale dönüyor. Korkulacak bir şey yok. 1-2 gün içinde bloke kalkacak ve para aktarılacaktır.

Bloke yok, haftasonu harcadıysanız özellikle bazen provizyonda kalıyor. Çekerler rahat olun :) Parayı harcadığınız için doğal olarak o kadar limiti kullanmamanız için bir çalışma sistemi var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı