Steam Hesabını değiştirince oyunları oynamaya devam edebilir miyim?

Musap Tarhan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus RX 6600 DUAL-RX6600-8G 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı / Intel Core i3 12100F / 2X XPG 8GB (1x8GB) Gammix D30 Kırmızı DDR4 3200MHz CL16 1.35V PC Ram / ASUS PRIME H610M-K D4 / Crucial 500GB P3 Serisi 3D NAND NVMe M.2 SSD (3500MB Okuma / 1900MB Yazma) / Power Boost BST-ATX650WEU Fury 650W 80+ APFC 12cm Fanlı ATX Power Supply
Merhaba.
Bir sorum olacaktı. Şimdi biz başka bir yerden Steam hesabı aldık ve Cyberpunk gibi oyunlar var. Ben oyunları indirip sonra kendi Steam hesabıma geçsem ve o aldığım hesapla alakamı kessem yine de oyunu oynayabilir miyim? Steam hesabımda görünmesi şart değil.

Merhaba.
Bir sorum olacaktı. Şimdi biz başka bir yerden Steam hesabı aldık ve Cyberpunk gibi oyunlar var. Ben oyunları indirip sonra kendi Steam hesabıma geçsem ve o aldığım hesapla alakamı kessem yine de oyunu oynayabilir miyim? Steam hesabımda görünmesi şart değil.
Hayır oynayamazsın.

Merhaba.

Oynayamazsın hocam ödünç al veya satın alma sayfasına yönlendirir.

Merhaba.

Maalesef oynayamazsınız bildiğim kadarıyla ilk önce bir oyunu açtığınızda zaten açılıyor diyor o sırada kontrol ediyor işte eğer erişiminiz varsa yoksa satıcıya ulaşıp e-posta değişimi isteyin ve başka bir e-posta ayarlayın hesaba.

O oyuna sahip bir hesap ile oynayabilirsiniz. Aile paylaşımı olayı vardı bir aralar hatta ortak hesap satışlarını da o şekilde yürütüyorlar diye biliyorum indirip Steam'i offline moda çekerseniz oynayabilirsiniz.

Hesap aldım dediğin, bazı sitelerde ucuza satılan ve çevrimdışı olarak oynatan yerlerden bahsediyorsan oynayamazsın, o hesaplarda bildiğim kadarıyla paylaşımda yapamıyorsun, yani oyunun hikaye modunu oynayıp bitirmek için kullanırsın sadece.

Tamamdır teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı