Hesap açılmıyor

Winder

Hectopat
Daha fazla  
1643064115181.png

Arkadaşlar diğer hesaplarıma girebilirken sadece bunda böyle oluyor. Acil yardıma ihtiyacım var neden böyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son 3 gündür aynı olaydan 4 tane konu gördüm. 😀

Ban yemişsiniz, geçmiş olsun. Riot'a bilet atıp sebebini öğrenebilirsiniz.

Son maçımda TPli Twitch SUP yapıp farmlarımı filan çaldı sakin kalamadım ağzıma ne geldiyse saydırdım ve sonuç ban demek ki, hayatta böyle sövmeyen bir insanım ama sinirden deliye döndürdü beni

Bu ekranı görmeden önce sana bilgi mesajı olarak sunulur sonuç olarak ban yemişsin, ayrıyeten detaylı ayrıntıya ticket yoluyla ulaşabilirsin.
İlk suçunsa kısa süreli yersin 1 gün tekrarlarsan 7 güne çıkar hala devam edersen 30 veya sınırsız, eğer ki sınırsız yemişsen şaşırma.

Bu ekranı görmeden önce sana bilgi mesajı olarak sunulur sonuç olarak ban yemişsin, ayrıyeten detaylı ayrıntıya ticket yoluyla ulaşabilirsin.
İlk suçunsa kısa süreli yersin 1 gün tekrarlarsan 7 güne çıkar hala devam edersen 30 veya sınırsız, eğer ki sınırsız yemişsen şaşırma.
he öylemi, tamam bu zaten ilk kez oluyor hesabıma

He öyle mi, tamam bu zaten ilk kez oluyor hesabıma.

O zaman açılır küfür etmemeye özen göster chat log kayıt altına alınıyor belli başlı kelimeleri CTRL F ile aratır gibi buluyor otomatik ban atıyor sistem küfür etmen pek yararlı değil neden çünkü adamın umurunda olmaz küfürleri seslide veya DC'den etmeye özen göster 👌

O zaman açılır küfür etmemeye özen göster chat log kayıt altına alınıyor belli başlı kelimeleri CTRL F ile aratır gibi buluyor otomatik ban atıyor sistem küfür etmen pek yararlı değil neden çünkü adamın umurunda olmaz küfürleri seslide veya DC'den etmeye özen göster 👌
Yok birdahada etmem zaten küfür falan ya

Yeni konular

Geri
Yukarı