Hesap satışı nasıl yapılır?

Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba, kaliteli Online oyunlarım var birkaç tane Steam ve Epic Games'de hepsini toplasak 600 700 TL yapar fakat bunları ben 150 200TL gibi bir fiyata satmak istiyorum. Paraya ihtiyacım var çünkü nerede satabilirim bu hesapları? (Hepsi kaliteli Online oyunlar)

Merhaba, kaliteli Online oyunlarım var birkaç tane Steam ve Epic Games'de hepsini toplasak 600 700 TL yapar fakat bunları ben 150 200TL gibi bir fiyata satmak istiyorum. Paraya ihtiyacım var çünkü nerede satabilirim bu hesapları? (Hepsi kaliteli Online oyunlar)

Gamesatış, oyunfor, ByNoGame gibi sitelerde satabilirsiniz :).

Gamesatışdan 1 tane sattım, başka hesap açacağım zaman TC istiyor, oyunfor da satış yapılmıyor çok istediler oyunfor TC kimliğimi fotoğrafını istedi ve güvenmiyorum.

TC'nizi verebilirsiniz. Bu tarz siteler hep ister. Tamamen güvenlik amaçlıdır. Fakat her siteye de vermeyin. GameSatış, Perdigital, Oyunfor ve ByNoGame tarzı bilinmiş ve güvenli siteler TC'nizi doğrulama için kullanır. Bir sıkıntı yok yani. Şahsen GameSatış, Perdigital ve ByNoGame'den alışveriş yapıyorum sürekli. Onda bile isteniyor. Oyunfor da birçok yayıncının çalıştığı güvenli bir şirkettir.

Ben olsam TC istemeyen yere güvenmem bu konuda. Dolandırıcı barınma ihtimali daha düşüktür. Dedikleri gibi hemen hemen her o tarz site TC bilgilerinizi istiyor

arkadaşlar zaten oyunfor ve gamesatışa tc doğrulattım ama yeni hesap açmam gerek tc numaramı yeni hesaplara da girsem olur mu sizce?
tc verdim zaten ama oyunfor tc kimlik fotoğrafımı istiyor sıkıntı orada

Geri
Yukarı