Hesap Silinmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

184424

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle Sosyal'in 35. kuralı olan " Sitemizde açılan hesaplar silinmemektedir. Hesabınızın silinmesini talep eden konu açmak ceza nedenidir. Bunun yerine hesaplarınızı kullanmamanız yeterlidir." kuralını biliyorum. Hatta hesapların keyfi silinmediğini de gayet iyi biliyorum. Fakat gözlemlediklerim beni bu kural karşısında bayağı etkiledi ve bu konuyu açma kararına vardım. Zaten açacaktım zira dönüş alamadım sizlerden.

Geçenlerde aslında değerli olan bir üyemizin hesabının silindiğini gördüm. Sosyal'de ilk ve değiştirilmiş kullanıcı adı ile arattığımda çıkmadı. Tarayıcıdan linkini buldum ve girdiğim de de böyle bir kullanıcı yok gibi bir şey dedi zaten. Hesabını neden sildirtti bilmiyorum zaten beni alakadar etmeyen bir durum fakat ben de böyle bir şey istiyorum. Zaten son raporlarıma moderasyon ekibi ve yöneticiler bakarlarsa hesabımı sildirme niyetimi anlamışlardır. Dünden beri 2 rapor ve 1 kere de "Bize Ulaşın" kısmından size yazmıştım. Normalde raporlarıma ciddi anlamda kısa sürede ulaşırdınız. Ne hikmetse daha olumsuz olsa dahi bir dönüş yaşamadım. Hatta moderatörlük başvurusu yaptığımda bile dönüş olmadı. Zaten buradan dönüşün olmasını beklemiyordum da hesap silinmesi için illa dönerler diye umdum. Fakat olmadı.

Hesabımı keyfi olarak sildirmek gibi bir amacım da yok bu arada. Lütfen hemen keyfi hesap kaldırmıyoruz demeyin.

Ayrıca bu bir veda konusu değil, küçük bir istek. Sizin için küçük, benim için ise büyük bir adım olacak.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı