HEVC Video Kalitesini Düşürmeden Boyut Düşürme

EdoMinato

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kısa tutacağım. Elimde her biri ortalama 10GB yer kaplayan film ve anime arşivi mevcut. İstediğim bu videoların boyutlarını düşürmek.

Programa sürükleyip '' dönüştür '' dediğimde 10GB boyuta sahip videoyu, kalitesini bozmadan 1.5-2GB yapabilecek bir program var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
O iş zahmetli ve çok zamanını alır. Hele de bilgisayarın iyi değilse (i5 i7 vs)

Arkadaşlar kısa tutacağım. Elimde her biri ortalama 10GB yer kaplayan film ve anime arşivi mevcut. İstediğim bu videoların boyutlarını düşürmek.

Programa sürükleyip '' dönüştür '' dediğimde 10GB boyuta sahip videoyu, kalitesini bozmadan 1.5-2GB yapabilecek bir program var mı ?

Bende merak ettim. Hep "yify torrent" 'den sıkıştırılmış film indiriyorum. 720p ve iki saatlik filmler 950Mb.

Ben konuyu görünce denedim 250 MB (30000kbps) 60 FPS bir videoyu 20 dakikada HEVC yaptım sadece 3 MB farketti :) HEVC için bence o kodek destekli CPU ve GPU gerek hızlı dönüştürmek için.
Normal bir videoyada deneyip cevap vericem

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı