Heyet Serisi ve Halil Yaşar Kollu Hakkındaki Düşünceleriniz Nelerdir?

HABAR

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Merhaba, bahsettiğim seriyi okudunuz mu?
Ben ilk iki kitabını okuma fırsatı bulmuştum ama anlatılan şeyler sallama gibi geldi bana, tamam, Türklerin bir devlet geleneği olabilir ama en sonunda günümüz siyasetine bile bağlanmış olaylar.
Ki zaten kitapları okuduysanız neler anlattığına bağlı olarak kafanızda da bazı fikirler oluşmuştur.
Yazar hakkında internette tek bir bilgi bile bulamamak da soru işareti.
Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Fikir belirttiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Tarihe olan ilgimden dolayı kitapçıların raflarında çok fazla gözüme çarpan eser.
Şahsen hiç bir zaman okumayacağım eserdir kendisi,göz atma fırsatım oldu.Genel olarak popülarite ile beslenecek olan kişiler için yazılan gerçek tarihten uzak kitaplar diye yorumluyorum bu kitap türlerini.
Okuyana'da bir şey diyemem,ancak boşa zaman kaybı gibi geliyor bana.

Tarihe olan ilgimden dolayı kitapçıların raflarında çok fazla gözüme çarpan eser.
Şahsen hiç bir zaman okumayacağım eserdir kendisi, göz atma fırsatım oldu. Genel olarak popülarite ile beslenecek olan kişiler için yazılan gerçek tarihten uzak kitaplar diye yorumluyorum bu kitap türlerini.
Okuyana da bir şey diyemem, ancak boşa zaman kaybı gibi geliyor bana.
Haklısınız, biraz da popülariteden besleniyorlar, ben tüm görüşleri öğrenmiş olmak için okumuştum açıkçası.
Yazar hakkında internette tek bir bilgi bulunmaması da dikkate şayan.

Geri
Yukarı