Çözüldü Hi Level Android TV tarayıcıdan film izlenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

milenyum0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Selamünaleyküm bayramınız güzel geçsin. Neredeyse 1 yıldır Hi-Level Android TV'yi kullanıyorum. Netflix, YouTube falan sorunsuz izleniyor ve sınırsız. Ancak iş tarayıcıya gelince Chrome nedense tam ekran yapılmıyor ve reklam engelleme eklentisi olmadığı için VIA ve Opera denedim.

Soruma gelecek olursak TV'de browser üzerinden film izleyip tam ekran yapınca yaklaşık 5 - 10 dk sonra tak launcher yeniden başlatılıyor. Doğal olarak her şey kapanmış oluyor. RAM yetersiz gibime geliyor ancak neden YouTube gibi uygulamalarda kapanma sorunu yok. 1 GB RAM 8 GB hafıza var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yazılımsal bir çare yok sanırım. 😁
Web video caster şu an deniyorum. Kapanmazsa çözdüm demektir.
Web video caster işe yaradı.
Düşük bütçeli akıllı televizyonların tarayıcıda böyle sorunlara neden olduğunu daha önce de görmüştüm. Optimizasyon ve donanım yetersizliği gibi geliyor bana. RAM tarayıcı optimizasyonu yeterli yapılmadığı için yetersiz geliyor olabilir.

Düşük bütçeli akıllı televizyonların tarayıcıda böyle sorunlara neden olduğunu daha önce de görmüştüm. Optimizasyon ve donanım yetersizliği gibi geliyor bana. RAM tarayıcı optimizasyonu yeterli yapılmadığı için yetersiz geliyor olabilir.
Aynen. Önereceğiniz bir şey var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılımsal bir çare yok sanırım. 😁
Web video caster şu an deniyorum. Kapanmazsa çözdüm demektir.
Web video caster işe yaradı.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı