Hi-Level USB'nin yavaş aktarım hızı

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
A101'den aldığım(ön yargılı yaklaşmayın) Hi-Level 32 GB OTG USB'min aktarma hızı çok düşük.

Xiaomi telefonumda dosya aktarırken saniyede 20mb/s falan aktarım hızı var fakat PC'den USB'ye/USB'den PC'ye aktarım hızı saniyede 5mb/s falan...

Yükseltebilmenin imkanı var mı?

A101'den aldığım(ön yargılı yaklaşmayın) Hi-Level 32 GB OTG USB'min aktarma hızı çok düşük.

Xiaomi telefonumda dosya aktarırken saniyede 20mb/s falan aktarım hızı var fakat PC'den USB'ye/USB'den PC'ye aktarım hızı saniyede 5mb/s falan...

Yükseltebilmenin imkanı var mı?
Y
Aynısı bende vardı git iade et cidden çok yavaş. En fazla 3-4 mB/sec veriyor.

Yükseltebilmenin imkanı yok bence. Donanımsal bir durum.
Ben de almıştım 5 yıl falan oldu. Bir tarafı telefona bir tarafı bilgisayara takılıyordu.
Yavaştı sizinki gibi. En sonunda bozuldu. 👀

Hocam benim olay şöyle oldu gittim USB aldım bozuldu garantiye verdim geçici olarak bu bahsedilen USB verdiler. 32 GB'lik cihaza 3 GB dosya atmak 30 dkyi geçiyordu gittim bozulanın üstüne para verip 64 GB'lik 3.0 aldım rahatım şimdi.

Y
Aynısı bende vardı git iade et cidden çok yavaş. En fazla 3-4 mB/sec veriyor.
İade süresi geçti ama
Yükseltebilmenin imkanı yok bence. Donanımsal bir durum.
Ben de almıştım 5 yıl falan oldu. Bir tarafı telefona bir tarafı bilgisayara takılıyordu.
Yavaştı sizinki gibi. En sonunda bozuldu. 👀
Nasıl bozuldu ?
Evet 2.0...
3.0 da var ancak temassızlık sorunu var portta.
Hocam benim olay şöyle oldu gittim USB aldım bozuldu garantiye verdim geçici olarak bu bahsedilen USB verdiler. 32 GB'lik cihaza 3 GB dosya atmak 30 dkyi geçiyordu gittim bozulanın üstüne para verip 64 GB'lik 3.0 aldım rahatım şimdi.
Yemin ederim o gün tam hatırlamıyorum ama 4 tane A101 gezdim. 64GB'lık alacaktım fakat sadece bir A101'de 32GB vardı, onu almak zorunda kaldım.

Geri
Yukarı